Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

SZKOLENIE w nurcie analizy bioenergetycznej A. Lowena

Rusza IV edycja szkolenia w analizie bioenergetycznej A. Lowena

Z radością informujemy, że rozpoczęliśmy nabór do kolejnej edycji szkolenia w nurcie analizy bioenergetycznej.

To ten czas, kiedy jesteśmy gotowi przyjąć na szkolenie duże grono zainteresowanych nim osób :)

Starujemy warsztatem wprowadzającym w październiku 2020r.

Szczegóły nt szkolenia znajdziesz na stronie: informacje o szkoleniu

Kontakt do koordynatora i informacje organizacyjne: tutaj

Międzynarodowa Konferencja Pracy z Ciałem w Psychoterapii

Termin: 16-17 maja 2020 w Krakowie

Konferencja skierowana jest do psychologów, psychoterapeutów, terapeutów pracy z ciałem, lekarzy oraz osób poszukujących alternatywnych metod leczenia. O tym jak wpływa umysł na ciało opowiedzą nam prelegenci, którzy posiadają wieloletnią praktykę pracy z klientem.

Polecamy udział w konferencji wszystkim osobom zainteresowanym pracą z ciałem.

Metodę analizy bioenergetycznej prezentować będzie nasz superwizor Alice Moll. Szczególnie zapraszamy na wykład Alice pt. "Ciało pamięta. Konsekwencje traumy dziecięcej w psychoterapii ciała" oraz prowadzony przez nią warsztat "BIOENERGETYKA LOWENA ".

Metodę TRE doświadczyć będzie można na warsztacie prowadzonym przez członka naszego stowarzyszenia Elżbietę Pakocę - zapraszamy!

Szczegóły znajdziesz tutaj.

Wiosna z LOWENEM

Wiosna z LOWENEM!

Zapraszamy do różnych miast w Polsce (Gdańsk, Białystok, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra) na warsztaty bioenergetycznej pracy z ciałem metodą A. Lowena, na których uczestnicy będą mogli odkrywać siebie na poziomie cielesnym, doświadczając swojej energii i żywotności.

Kocham ciało, Kocham pracować z ciałem, Kocham patrzeć jak ciało ROZKWITA, To moje życie. Ciało jest moim ocaleniem. Spełnieniem dla mnie jest życie życiem ciała i doświadczaniem energii w ciele” - Alexander Lowen

Na bieżąco publikujemy szczegółowe informacje na stronie: oferta warsztatów

Organizatorzy czekają również na Twój telefon :)

Nowa publikacja - "Bioenergetyka jako mentalizująca praca z ciałem"

Nowa publikacja!

Z radością informujemy, że w kwietniu wydana zostanie w Niemczech przez Wydawnictwo Verlag Vandenhoek & Ruprecht kolejna książka naszego superwizora Jensa Tasche i Reinharda Webera-Steinbacha pt. „Bioenergetik als metallisierende Körperpsychotherapie” (Bioenergetyka jako mentalizująca praca z ciałem), w której jeden rozdział napisała nasza koleżanka Basia Antonowicz pt.” Mentalisierende Körpertherapie in der Praxis- Die Arbeit mit Anika” (Mentalizująca praca z ciałem - Praca z Aniką).

Za zgodą Wydawnictwa Verlag Vandenhoek & Ruprecht możesz przeczytać fragmenty z tej publikacji na stronie www.cialowpsychoterapii.pl

Impulsy pod presją - wywiad z Jensem Tasche

Polecamy ciekawy wywiad o zaburzeniach naszych czasów: narcyzmie i border-line autorstwa Elizy Koźmińskiej-Sikory, psychologa i psychoterapeutki pracującej w analizie bioenergetycznej, który przeprowadziła z Jensem Tasche - psychoterapeutą w analizie bioenergetycznej, trenerem szkoleniowym i superwizorem naszego stowarzyszenia.

Czytaj więcej

Barbara Antonowicz - psychoterapeuta CBT

Polska bioenergetyka rozwija się dynamicznie!

Miło nam poinformować, że Barbara Antonowicz - uczestnik I edycji polskiego szkolenia w analizie bioenergetycznej i członek naszego Stowarzyszenia otrzymała tytuł CBT (Certified Bioenergetic Therapist) i została certyfikowanym przez IIBA psychoterapeutą w nurcie analizy bioenergetycznej w Polsce.

Gratulujemy i cieszymy się!

Na zdjęciu Basia po egzaminie z Jensem Tasche.

Elżbieta Pakoca - psychoterapeuta CBT

Z radością informujemy, że Elżbieta Pakoca - uczestnik I edycji polskiego szkolenia w analizie bioenergetycznej i członek naszego Stowarzyszenia otrzymała tytuł CBT (Certified Bioenergetic Therapist) i została certyfikowanym przez IIBA psychoterapeutą w nurcie analizy bioenergetycznej w Polsce.

Cieszymy się i gratulujemy! Rośniemy :)

Na zdjęciu Ela ze swoją trenerką - Vitą Heinrich-Clauer

Włącznik do życia - artykuł o analizie bioenergetycznej

Polecamy ciekawy artykuł o analizie bioenergetycznej autorstwa Elizy Koźmińskiej-Sikory zamieszczony w Poradniku Psychologicznym POLITYKI "Ja My Oni"! W tym wydaniu autorzy piszą o związkach między zdrowiem psychicznym i fizycznym. Co zatem ma w tym temacie do powiedzenia psychoterapeuta bioenergetyczny? Oprócz rozmowy, która głównie kojarzy się z terapią, on "czyta i naprawia" również ciało pacjenta". 

Czytaj więcej