Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

Barbara Antonowicz - psychoterapeuta CBT

Polska bioenergetyka rozwija się dynamicznie!

Miło nam poinformować, że Barbara Antonowicz - uczestnik I edycji polskiego szkolenia w analizie bioenergetycznej i członek naszego Stowarzyszenia otrzymała tytuł CBT (Certified Bioenergetic Therapist) i została certyfikowanym przez IIBA psychoterapeutą w nurcie analizy bioenergetycznej w Polsce.

Gratulujemy i cieszymy się!

Na zdjęciu Basia po egzaminie z Jensem Tasche.

Elżbieta Pakoca - psychoterapeuta CBT

Z radością informujemy, że Elżbieta Pakoca - uczestnik I edycji polskiego szkolenia w analizie bioenergetycznej i członek naszego Stowarzyszenia otrzymała tytuł CBT (Certified Bioenergetic Therapist) i została certyfikowanym przez IIBA psychoterapeutą w nurcie analizy bioenergetycznej w Polsce.

Cieszymy się i gratulujemy! Rośniemy :)

Na zdjęciu Ela ze swoją trenerką - Vitą Heinrich-Clauer

Włącznik do życia - artykuł o analizie bioenergetycznej

Polecamy ciekawy artykuł o analizie bioenergetycznej autorstwa Elizy Koźmińskiej-Sikory zamieszczony w Poradniku Psychologicznym POLITYKI "Ja My Oni"! W tym wydaniu autorzy piszą o związkach między zdrowiem psychicznym i fizycznym. Co zatem ma w tym temacie do powiedzenia psychoterapeuta bioenergetyczny? Oprócz rozmowy, która głównie kojarzy się z terapią, on "czyta i naprawia" również ciało pacjenta". 

Czytaj więcej

Pierwszy polski psychoterapeuta CBT

Z radością informujemy, że Joanna Olchowik - założycielka i członek naszego Stowarzyszenia otrzymała tytuł CBT (Certified Bioenergetic Therapist) i niniejszym została pierwszym certyfikowanym przez IIBA psychoterapeutą w nurcie analizy bioenergetycznej w Polsce. Cieszymy się z tego sukcesu i gratulujemy!