Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

Nieświadoma Dynamika Pary

W dniu 11.03.2017 odbyła się II Konferencja organizowana przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej pt. "NIEŚWIADOMA DYNAMIKA PARY", w której uczestniczyli nasi członkowie Barbara Antonowicz i Darek Zawrzykraj.

Czytaj więcej

Wspieranie uchodźców w Czerwonym Borze

W dniach 7 i 14 marca 2016 r. zostały przeprowadzone dziesięciogodzinne warsztaty oparte na metodzie analizy bioenergetycznej w ramach projektu „Wspieranie Aktywizacji Dzieci i Młodzieży Uchodźczej w Łomży” współfinansowanego ze środków programu Obywatele dla Demokracji współfinansowanego z Funduszy EOG.

Czytaj więcej

Walny zjazd EFBA-P w Warszawie

W dniach 27-29 listopada 2015 roku gościliśmy w Warszawie Walne Zebranie Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii i Analizy Bioenergetycznej (EFBA-P, European Federation for Bioenergetic Analysis-Psychotherapy).

Czytaj więcej

22 Międzynarodowa Konferencja International Institute for Bioenergetic Analysis

W maju 2013 odbyła się 22 Międzynarodowa Konferencja International Institute for Bioenergetic Analysis, instytucji założonej przez Alexandra Lowena w 1956 roku. Konferencje IIBA odbywają się w różnych częściach świata, tym razem była to Sycylia. Uczestniczyło w niej ok. 600 terapeutów i uczestników szkolenia bioenergetycznego z całego świata, min. z Nowej Zelandii, Rosji, Europy, Stanów Zjednoczonych i Brazylii.

Czytaj więcej

Ciało-Umysł / Wschód-Zachód

W dniu 18 września 2013 roku w Wyższej Szkole Nauk Społecznych i Dziennikarstwa w Poznaniu odbyła się zorganizowana przez Fundację Mani konferencja Ciało-Umysł/Wschód-Zachód, w której wzięli udział członkowie naszego Stowarzyszenia.

Czytaj więcej