Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

Cel i działalność Stowarzyszenia

 

Celem Stowarzyszenia jest rozwijanie i popularyzowanie terapii w Analizie Bioenergetycznej w Polsce, jako metody psychoterapeutycznej, z dbałością o to, by działania te służyły ludziom pomocą w życiu, w rozwoju osobistym i profilaktyce zdrowia.

Swój cel nadrzędny Stowarzyszenie realizuje poprzez działalność oświatową, naukową, w zakresie ochrony zdrowia i pomocy społecznej oraz kultury fizycznej i sportu, współpracując ze stowarzyszeniami, jednostkami naukowymi, oświatowymi, zdrowotnymi, z władzami państwowymi i samorządowymi oraz innymi instytucjami i organizacjami, a także osobami prywatnymi w zakresie stosowania i rozwijania psychoterapii, działalności szkoleniowej, doradczej, terapeutycznej i informacyjnej, profilaktycznej, wychowawczej i superwizyjnej opartych na zasadach terapii w Analizie Bioenergetycznej.

 

W tym trudnym dla Nas wszystkich momencie zmian i zatrzymania się świata, Polskie Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej postanowiło wesprzeć wszystkich potrzebujących oferując bezpłatną pomoc w postaci infolinii, konsultacji i wsparcia on line.

W inicjatywie biorą udział psychoterapeuci Analizy Bioenergetycznej. Prosimy o udostępnianie wiadomości, aby mogla dotrzeć do osób, które szczególnie teraz potrzebują wsparcia.

 

 Wspólnie idziemy po MOC !!! kontakty do terapeutów znajdziesz w tym arytkule