Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

Warsztaty w 2017

Informacje o prowadzącym:

Barbara AntonowiczBarbara Antonowicz, CBT, jest psychoterapeutą bioenergetycznym, trener, coach. trenerem i coachem. Od ponad 20 lat prowadzi warsztaty i sesje indywidualne w zakresie działalności swojej firmy szkoleniowej INTEGRACJA. Jako psychoterapeuta wykorzystuje metody i techniki pochodzące z nurtu analizy bioenergetycznej, psychotraumatologii analitycznej, terapii poznawczo-behawioralnej i ericksonowskiej, psychodramy, analizy transakcyjnej, pracy ze snami, z rysunkiem.

Charakter warsztatu: warsztat dla psychoterapeutów Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej w Warszawie.

Podczas warsztatu uczestniczki skoncentrowały się na znaczeniu słów: miłość, seks, seksualność, przyjemność, podniecenie, pożądanie, energia orgastyczna i czuciu ich w ciele.

W ćwiczeniach bioenergetycznych uświadamiały sobie blokady w ciele, jakie niosą z poszczególnych okresów rozwoju psychoseksualnego. Ugruntowanie, oddech prowadziły do poczucia ugruntowania, energetyzowania ciała i kontenerowania. Pojawiające się silne emocje złości za nadużycia uczestniczki wyrażały uderzaniem, kopaniem i krzykiem. W pracach indywidualnych skoncentrowały się na zablokowanej miednicy, sercu i gardle.

Z czym uczestniczki skończyły warsztat:

"Brakuje mi słów adekwatnych do opisania sposobu doświadczania tego, co przeżywałam podczas ćwiczeń."

"Warsztat dał mi możliwość zdobycia wręcz ekstatyczno-orgazmicznych doświadczeń i niewerbalnego poczucia uwolnienia z traumy dziecięcej."

"Najważniejsze doświadczenie dla mnie to odzyskiwanie kontaktu z moim ciałem i Wewnętrznym Dzieckiem."

"Ćwiczenia bioenergetyczne dają na każdym warsztacie poczucie połączenia głowy z ciałem i duchowością… i jest to niepowtarzalne doznanie."