Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem

Termin: 27-28.07.2019   (Warszawa)

Forma zajęć: Warsztat psychoterapeutyczny

Prowadzący: Barbara Antonowicz  (psychoterapeuta, trener, coach)

Miejsce: Warszawa, dokładny adres zostanie podany później.

DZIECKO WEWNĘTRZNE jest obrazem, który łączy to, co było z tym, co będzie.

Frances Wilks

Dla Kogo:

 • dla każdego ZAINTERESOWANEGO pracą z ciałem, nawiązaniem kontaktu z nim,
 • dla każdego CHCĄCEGO POCZUĆ, czym jest WEWNĘTRZNE DZIECKO w nim,
 • dla każdego POSZUKUJĄCEGO DROGI ku radości, przyjemności, witalności,
 • dla każdego CIEKAWEGO SIEBIE i swojej historii zapisanej w ciele,
 • dla każdego POSZUKUJĄCEGO swojej zapomnianej historii dzieciństwa,
 • dla każdego TĘSKNIĄCEGO za swoim SERCEM dla siebie.

O warsztacie:

Jeśli DZISIAJ jesteś DOROSŁY, to znaczy, że KIEDYŚ byłeś DZIECKIEM!

Zaproszę Cię w PODRÓŻ w POSZUKIWANIU SWOJEGO WEWNĘTRZNEGO DZIECKA z różnych etapów Twojego życia!

To DZIECKO żyje nadal w TOBIE symbolicznie nazwane WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM. Wielu ludzi ”ZAPOMINA” o swoim dzieciństwie, o swoich doświadczeniach. Zapomina o swoim DZIECKU, o swoich marzeniach, potrzebach, radości, śmiechu, kreatywności. Natrafiając w życiu dorosłym na trudności, sytuacje stresowe, to DZIECKO przypomina o swoich doświadczeniach, „OPOWIADA” o sobie symptomami, migreną, bólem brzucha, problemami ze snem, blokadami seksualnymi, że jest mu źle w Twoim życiu. Dowiesz się, co to DZIECKO mówi swoim smutkiem, lękiem, złością, gniewem, oporem. Dlaczego niweczy Twoje PLANY spóźnieniami, przekładaniem spraw na później, objadaniem się. Jeśli nauczysz się go słuchać, czuć, Twoje życie zmieni swoją jakość. Zaczniesz czuć radość, spełnienie, spokój, elastyczność i energię w ciele. Zaczniesz inaczej czuć się w swoim ciele, inaczej będziesz patrzył, słuchał i odczuwał.

To dwa dni, które poświęcisz najpiękniejszemu, najciekawszemu i najmniej znanemu DZIECKU : temu w TOBIE!

Zapraszam wszystkich chętnych zainteresowanych rozwojem osobistym, zgłębianiem świadomości ciała, zdobyciem głębszej wiedzy o sobie, swoim ciele, SWOIM DZIECKU WEWNĘTRZNYM, wpływie przeszłych doświadczeń na ciało i psychikę, pogłębieniem uważności na siebie, świat i ludzi.

Dlaczego warto uczestniczyć:

   • Uświadomisz sobie, jak warto pamiętać o DZIECKU WEWNĘTRZNYM, czuć je w sobie i rozumieć jego język. Od niego dowiesz się, jak najlepiej troszczyć się o swoje ciało i psychikę, by odczuwać radość i spełnienie, jak odkryć jego kreatywność i mądrość, jak je wspierać, akceptować i kochać.

Cel warsztatu:

   • Nawiązanie kontaktu z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM, nauczenie się DIALOGU z NIM, uświadomienie sobie swojej komunikacji interpersonalnej i intrapersonalnej z poziomu Rodzica, Dorosłego i Dziecka, odkrycie najsilniejszego DZIECKA w Tobie, rozpoczęcie procesu UZDRAWIANIA WEWNĘTRZNEGO DZIECKA.

Korzyści:

   • Zatrzymanie się i znalezienie swojego WEWNĘTRZNEGO DZIECKA, pobudzenie swojej kreatywności w zabawie, tańcu, śpiewie, rysunku. Spędzenie ciekawie czasu ze sobą i z innymi. Wypoczynek i relaks.

SŁOWA KLUCZE: DZIECKO WEWNĘTRZNE, przeszłość i teraźniejszość, dzieciństwo i dorosłość, postawa, ugruntowanie, świadomość i podświadomość, stopy, serce, gardło, wewnętrzne obrazy

Zaproszę Cię do refleksji, dyskusji i ćwiczeń w poniższych tematach:

   • Rozwój świadomości ciała: ćwiczenia na pobudzenie kanałów odbioru bodźców ze świata zewnętrznego (wzrokowego, słuchowego, czuciowego),
   • Uświadomienie sobie czucia swojego ciała,
   • Podróż w przeszłość na spotkanie WEWNĘTRZNEGO DZIECKA,
   • Jak przeszłość ukształtowała Twoje ciało i umysł?,
   • Ćwiczenia pobudzające energię w ciele,
   • Ćwiczenia oddechowe i ugruntowujące wg bioenergetyki Lowena.
   • Skanowanie ciała,
   • Medytacja z DZIECKIEM z różnych etapów Twojego życia,
   • List do WEWNĘTRZNEGO DZIECKA,
   • Wizualizacja i afirmacja,
   • Rysunek,
   • Analiza zdjęć z dzieciństwa.

Zabierz ze sobą: otwartość, ciekawość, chęć pracy nad sobą, swoje ciało i umysł, karimatę, luźne ubranie, skarpety, ręcznik, gumkę do długich włosów, wodę niegazowaną i GOTOWOŚĆ na PRZYGODĘ i SPOTKANIE z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM

Inwestycja: 600 zł w przypadku przelania całej kwoty do 7.07.2019 lub 700 zł od 8.07.2019 Można zarezerwować miejsce w grupie wpłacając bezzwrotną zaliczkę 200 zł., a resztę drugim przelewem najpóźniej na 2 tyg. przed warsztatem. Rezygnacja z warsztatu do 12.07.2019 powoduje zwrot całej kwoty po potrąceniu zaliczki; do 19.07.2019 połowy kwoty po potrąceniu zaliczki. Po tym terminie wpłata nie podlega zwrotowi.

Wpłaty: INTEGRACJA Barbara Antonowicz-Wlazińska, nr konta: 49 1140 2004 0000 3102 7467 1422, w tytule: warsztat Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem

Zgłoszenia:  Barbara Antonowicz-Wlazińska, tel. 601 334 441, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Harmonogram zajęć:

   • 10.00-18.00 z 1,5 godz. przerwy na obiad

Informacja o prowadzącym:  Barbara Antonowicz www.cialowpsychoterapii.pl

CIAŁO ŻYJE W RZECZYWISTOŚCI UMYSŁU” - Alexander Lowen

To zdanie Alexandra Lowena stało się ponad 30 lat temu moim symbolicznym DROGOWSKAZEM w życiu osobistym i zawodowym. Dzięki niemu uczyłam się łączyć doznania ciała z umysłem, a myśli i przekonania z reakcją ciała w jego symptomach i emocjach.

Otworzenie się z MIŁOŚCIĄ I SZACUNKIEM do ciała, pozwala ULECZYĆ BÓL FIZYCZNY I PSYCHICZNY. Towarzyszenie każdemu człowiekowi w budowaniu kontaktu ze swoim ciałem i rozumieniu jego języka, napięć, chorób, trudności z oddechem, z emocjami, budowaniem relacji z innymi, odkrywaniu znaczenia przeszłości, jej wpływu na jego ciało, gdy był DZIECKIEM i jego ograniczających przekonań o nim, o świecie i ludziach, doświadczaniu zmiany jego energii w ciele, radości na twarzy i zmian jakości jego życia, jest jedną z najważniejszych WARTOŚCI w moim życiu.

Dzięki temu poznaję jaką WIELKĄ TAJEMNICĄ JEST KAŻDY CZŁOWIEK, jego ciało, jego psychika, przeszłość i teraźniejszość i jaka MOC tkwi w teraźniejszości, jeśli staniemy się świadomi historii, jaką opowiada nam nasze CIAŁO.

W swojej pracy z Klientami kieruję się eklektyzmem. Jako psychoterapeuta wykorzystuję metody i techniki pochodzące z nurtu analizy bioenergetycznej, psychotraumatologii analitycznej, terapii poznawczo-behawioralnej i ericksonowskiej, psychodramy, analizy transakcyjnej, pracy ze snami, z rysunkiem. Prowadzę terapię indywidualną, grupową i dla par oraz warsztaty rozwojowe i psychoterapeutyczne.


Serdecznie zapraszam!

Basia Antonowicz