Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

MIŁOŚĆ - SEKS i SERCE - Obudź swoją seksualność - energię życiową

Termin: 13-15.09.2019   (Kraków)

Forma zajęć: Warsztat psychoterapeutyczny w/g analizy bioenergetycznej Alexandra Lowena

Prowadzące: Barbara Antonowicz  (certyfikowany psychoterapeuta CBT), Dorota Hołówka (pedagog, psycholog)

Miejsce: ul. Floriańska 18/6, Kraków

 

 

Cel warsztatu:

  • Nawiązanie kontaktu ze swoim ciałem, z przyjemnością w byciu ze sobą, czucie swojej skóry, dotyku. Uświadomienie swojego oddechu jako drogi do przepływu pobudzenia seksualnego prowadzącego do odczuwania rozładowania energii seksualnej jako fali w ciele. Poznanie ćwiczeń prowadzących do rozluźnienia blokad w przepływie energii.

Dlaczego warto uczestniczyć:

  • Uświadomisz sobie czego doświadczyłeś jako DZIECKO w poszczególnych etapach rozwojowych; co zapamiętało Twoje ciało, o czym Ci mówi swoimi NAWYKAMI posturalnymi, mięśniowymi, emocjonalnymi, behawioralnymi, jaką HISTORIĘ opowiada Ci każdego dnia, jakie blokady przeszkadzają w odczuwaniu PRZYJMENOŚCI, CZUŁOŚCI i PRZEPŁYWIE ENERGII ORGASTYCZNEJ w rozumieniu LOWENA.

Korzyść:

  • Zatrzymanie się i pobudzenie energii życiowej w jej swobodnym przepływie z serca do góry i do dołu ciała, uświadomienie sobie znaczenia wrażliwości skóry, ust, dłoni, sutków i organów seksualnych, kontaktu z ciałem, miednicą, oddechem, blokadami ograniczającymi odczuwanie przyjemności jako wstępu do podniecenia i pożądania, czułości wyrażanej dłońmi i ustami, poczucie w ciele agresji do sięgania i wpływu ruchu na czucie energii w ciele podczas ćwiczeń bioenergetycznych, w świadomym oddechu do brzucha i w tańcu.

Teoria:

ENERGIA ORGASTYCZNA w rozumieniu Lowena to nie ORGAZM doświadczany w obrębie organów seksualnych w dole brzucha, a FALA rozładowania orgastycznego obejmująca całe ciało.

W takim doświadczaniu rozładowania seksualnego obecne są emocje dorosłego i dojrzałego człowieka tj. PODNIECENIE oparte o pożądanie, czyli pragnieniu kontaktu seksualnego. W pożądaniu dojrzałego człowieka obecne są dwa czynniki składowe: MIŁOŚĆ – związana czułością ust i dłoni oraz AGRESJA – jako siła życiowa dająca siłę i odwagę do zbliżenia się do innego dorosłego w celu rozładowania napięcia seksualnego. Dorosły integruje elementy uczuciowe i seksualne. Jeśli w jego relacji intymnej brak jest jednego z tych elementów, będzie odczuwał brak spełnienia uczuciowego lub seksualnego, pozostając w fazie przyjemności dziecięcej.

Tak dochodzi do frustracji w związkach, braku satysfakcji, problemów z erekcją, oziębłości, braku radości z życia, niedowartościowania jako kobieta/mężczyzna, złości, poczucia winy, wstydu.

ZAPRASZAMY DO DOŚWIADCZANIA SIEBIE W CIELE!

Inwestycja: 600 zł.

Wpłaty: Potwierdzeniem decyzji uczestnictwa jest zaliczka w wysokości 150 zł. na konto Nr konta: Bank PKO BP S.A. 50 1020 5558 1111 1877 0030 0043. Ważne - w tytule: warsztaty MSS wrzesień

Zgłoszenia:  Rezerwacja odbywa się TYLKO drogą mailową:mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Harmonogram zajęć:

  • piątek start o godz. 9.45 – 10.00 kończymy 18.00 (z 1,5h przerwą na obiad). Prosimy przybyć o 9.45 - czas na rozliczenie, kawę i ciastko, tak byśmy mogli zacząć warsztat o godz. 10.00
  • sobota zaczynamy o 9.00 kończymy 17.00 – 18.00 (z 1,5h przerwą na obiad)
  • niedziela zaczynamy 9.00 kończymy ok 15.00 bez przerwy obiadowej.

Informacja o prowadzącym:  Barbara Antonowicz www.cialowpsychoterapii.pl

certyfikowany psychoterapeuta bioenergetyki Lowena oraz poznawczo-behawioralny, coach Ericksonowski. Od ponad 30 lat pracuje z ludźmi na warsztatach i sesjach indywidualnych. Ukończyła 4-letnie podyplomowe studium prowadzone we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundację Dr Aleksandra Lowena w USA wg programu akredytowanego przez IIBA w Szwajcarii. więcej: www.cialowpsychoterapii.pl/o-mnie


Serdecznie zapraszam!

Basia Antonowicz

Informacja o prowadzącym: Dorota Hołówka

pedagog, psycholog, prezes Stowarzyszenia Nowa Psychologia, terapeuta pracy z ciałem, certyfikowany terapeuta pracy z traumą Somatic Experiencing (ID-No.PLITP18011) – asystentka w szkole dla terapeutów Somatic Experiencing Trauma Institute International. Certyfikowany terapeuta w nurcie NeuroAffective Relational Model – kierunek zajmujący się leczeniem traumy relacji i przywiązania. Certyfikowany nauczyciel Mindfulness MBLS. Członek założyciel Polskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing. więcej: www.nowapsychologia.com/doradcy/


Serdecznie zapraszam!

Dorota Hołówka