Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

Psychologia ciała

Termin: 14-15.05.2021   (online)

Forma zajęć: Wprowadzenie do analizy bioenergetycznej Alexandra Lowena

Prowadzący: Dr Karolina Rajewska-Rynkowska (psycholog, psychoterapeuta), Elżbieta Pakoca (CBT)

Miejsce: online

 

 

Warsztat skierowany jest do osób::

 • zainteresowanych analizą bioenergetyczną i szkoleniem w tym nurcie,
 • doświadczających cierpienia fizycznego lub psychicznego,
 • dążących do głębszego rozumienia doświadczeń w kontakcie ze sobą samym i w relacjach z innymi,
 • ciekawych psychologicznego aspektu pracy z ciałem,
 • zainteresowanych ćwiczeniami przywracającymi żywotność.

Podczas warsztatu:

 • poznasz podstawowe pojęcia bioenergetyki, takie, jak: funkcjonalna jedność ciała i umysłu, przepływ, wibracja, ugruntowanie, mieszczenie,
 • dowiesz się jakie jest zastosowanie analizy bioenergetycznej w pracy psychoterapeutycznej oraz elementów tej metody w samodzielnej pracy,
 • otrzymasz podstawowe informacje o historii analizy bioenergetycznej oraz o jej miejscu w świetle obecnych odkryć neuropsychologii i psychologii rozwojowej,
 • będziesz miał/a okazję doświadczyć ćwiczeń bioenergetycznych - dasz sobie szansę na pogłębienie odczuwania swego ciała i emocji w kontakcie ze sobą i z innymi,
 • oraz na uświadomienie sobie istnienia blokad w ciele i sposobów pracy nad nimi.

Liczebność grupy: max. 12 osób.

Koszt: 750 zł. Miejsce na warsztacie gwarantuje przesłanie zaliczki w wysokości 300 pln w terminie do 7 maja oraz pobranie, wypełnienie i odesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia:  na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny pod nr tel. 691 029 400. Zapisy bezpośrednio tutaj.

Harmonogram zajęć:

 • piątek 14.00 – 19.30
 • sobota sobota 09.00 – 19.00
 • czas trwania warsztatu to 15 godzin szkoleniowych

Informacja o prowadzących:  dr Karolina Rajewska-Rynkowska http://karolinarynkowska.pl

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. W początkowych latach swojej aktywności zawodowej pracowałam kolejno w środowisku klinicznym (oddział psychiatryczny), akademickim (Uniwersytet Szczeciński) i biznesowym. W 2007 roku obroniłam doktorat z psychologii na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. Przez kilka lat prowadziłam również fundację i wydawnictwo poświęcone łączeniu mądrości Wschodu i Zachodu.

W 2015 roku ukończyłam czteroletnie szkolenie z Analizy Bioenergetycznej organizowane przez IIBA i obecnie jestem w procesie certyfikacyjnym CBT (Certified Bioenergetic Therapist).

Praca psychoterapeutyczna skupiona na przepływie energii w ciele, która pozwala zgłębiać i badać fascynujący związek ciała i umysłu, stała się dla mnie przełomem i spełnieniem moich życiowych poszukiwań.

Od 2016 roku prowadzę działalność psychoterapeutyczną w nurcie Analizy Bioenergetycznej, a od 2017 również w nurcie Life Force, we własnym Ośrodku Psychoterapii i Pracy z Ciałem "Ciało i Dialog" w Poznaniu.

Od ponad trzech lat intensywnie szkolę się też w nurcie psychoterapii Life Force pozostając w indywidualnej psychoterapii u twórcy tego podejścia, Bena Shapiro oraz biorąc udział w prowadzonych przez niego warsztatach i superwizji w Polsce i Kanadzie.


Serdecznie zapraszam!

Karolina Rajewska-Rynkowska

Informacja o prowadzącym: Elżbieta Pakoca http://tre-polska.pl

Moje pierwsze studia to fizjoterapia na warszawskim AWF. Przez kilkanaście lat pracy w tym zawodzenie zorientowałam się, że brakuje mi czegoś istotnego, żeby moje wysiłki przynosiły pełną korzyść pacjentom. Od pierwszej książki Aleksandra Lowena zrozumiałam czego. Dlatego w 2015 roku ukończyłam czteroletnie szkolenie z Analizy Bioenergetycznej organizowane przez IIBA i obecnie jestem CBT. Równolegle skończyłam szkolenie u Davida Berceli i zostałam licencjonowanym nauczycielem metody TRE®.

Mam szczęście spotykać na swojej drodze wspaniałych terapeutów i nauczycieli. Od Bena Shapiro nauczyłam się Life Force. Obecnie jestem w terapii i szkoleniu u Bruna Adlera i odkrywam ECP (Emotional Core Perception).

Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową, szkolę providerów TRE®, w łódzkiej Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera mam zajęcia ze studentami z wydziału aktorskiego. Kontakt i przepływ. We mnie i z drugim człowiekiem to moja największa przygoda życia. Polecam!


Serdecznie zapraszam!

Elżbieta Pakoca