Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

dr Karolina Rajewska-Rynkowska

Kontakt

Ilustracja kontaktu
Adres:
Ciało i Dialog
Ośrodek Psychoterapii i Pracy z Ciałem
ul. Ratajczaka 26/6 m.98
Poznań

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Status: w procesie certyfikacji CBT

Telefon komórkowy: tel. 691 029 400

Terapeuta o sobie

Terapeuta o sobie:

Jestem psychologiem, psychoterapeutką pracującą w nurcie analizy bioenergetycznej, obecnie w procesie certyfikacji CBT (Certified Bioenergetic Therapist)

Ukończyłam czteroletnie szkolenie akredytowane przez International Institute for Bioenergetic Analysis (IIBA), jestem prezesem Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej.
 
W swojej pracy zawodowej pracowałam w środowisku klinicznym i akademickim, jak również prowadziłam różne formy psychoterapeutycznej i edukacyjnej pracy z ludźmi. 
Szkoliłam się w gestalcie, analize transakcyjnej i teorii relacji z obiektem, teraz czerpię z tych umiejętności w swojej pracy psychoterapeutycznej. 
 
Bioenergetyczna praca z ciałem jest mi najbliższa, ponieważ pozwala w najbardziej bezpośredni sposób dotrzeć do zablokowanych uczuć i w ten sposób pomóc uczestnikowi psychoterapii odzyskać naturalną witalność i radość życia. 
Pracuję z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych i psychosomatycznych, jak również z tymi, które zainteresowane są polepszeniem jakości swojego życia, relacji z ludźmi i samorozwojem.