Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu
Dariusz Zawrzykraj
Adres:Warszawa
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Status:
w procesie certyfikacji CBT
Telefon komórkowy:
tel. 788 882 864
Terapeuta o sobie:

Jeśli próbowałeś/próbowałaś jakiejś formy terapii lub samopomocy wcześniej, i po zakończeniu, czując się jakby jakiś głębszy konflikt pozostał niezauważony lub nierozwiązany, to prawdopodobnie tak było. Psychoterapia poprzez ciało pomaga uwolnić się od fizycznych i emocjonalnych powiązań, które przytępiają twoje doświadczanie siebie i życia - i pozwala budować siłę do głębszego wyrażania siebie. To nie jest technika "jak zrobić to lepiej" lub intelektualnej analizy swojej przeszłości. Jest to forma terapii, która w integrujący sposób pomaga przywrócić zdrowe, realistyczne połączenie ekspresji ludzkiego ciała i umysłu; przebudowuje naszą relację z samym sobą, innymi ludźmi, respektując ich.

Oczywiście terapia metodą analizy bioenergetycznej uwzględnia werbalne, poznawcze i relacyjne aspekty terapii „rozmowami”, jednak ...zawiera w sobie bardziej eksperymentalne elementy, które pozwalają obserwować siebie bardziej w wymiarze "3D".

Sesje terapeutyczne

Pod wieloma względami, sesja jest podobna do każdej innej sesji terapeutycznej. Opisywanie swoich doświadczeń i osiąganie wzajemnego zrozumienia jest ważną zasadą w całej terapii. Jednak zdarza się, że niektóre głębsze doświadczenia są uruchamiane pod powierzchnią, a ich ekspresja jest zablokowana lub zasłonięta w jakiś sposób. Jest to początek do pracy na poziomie ciała ... .

Doświadczenie w pracy z ludźmi pomaga mi otworzyć drzwi do głębszego zrozumienia i komunikacji. Chcę Ci pomóc w poznaniu i głębszym czuciu siebie. To jednak dopiero początek. Zdarza się, że trudno Ci będzie świadomie czuć i jednocześnie rozumieć proces ze względu na ukryte w ciele blokady. Wówczas będziemy czerpać z bogatej palety technik pracy z ciałem, które pomogą Ci się zintegrować z powrotem. Otwieranie ciała oddechem, ugruntowanie to tylko niektóre ćwiczenia. Im Twoja obecność w procesie terapii jest głębsza tym więcej się rozwijasz.

Szkoliłem się w Gestalcie, NLP. Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacyjnego CBT (Certified Bioenergetic Therapist).

Ukończyłem 4-letnie podyplomowe studium prowadzone we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundację Dr Aleksandra Lowena w USA wg programu akredytowanego przez IIBA w Szwajcarii.