Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

Magdalena Małkiewicz

Kontakt

Adres:
Gabinet Pomocy Psychologicznej i Seksuologicznej
ul. Polanki 1 A
Gdańsk - Stara Oliwa

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Status: w procesie certyfikacji CBT

Telefon komórkowy: tel. 881-423-400

Terapeuta o sobie

Terapeuta o sobie:

Jestem psychologiem i terapeutą, obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii w nurcie analizy bioenergetycznej, organizowanego przez PSAB. 

W pracy terapeutycznej korzystam z różnych podejść, czerpiąc z m.in. metody psychodynamicznej, poznawczo-behawioralnej, humanistycznej. Bliskie są mi metody, mające na celu dostosowanie czasu trwania i tempa terapii do potrzeb pacjenta. 

Doceniam rolę ciała w życiu człowieka i inspiruję się metodami pracy z ciałem, zaczerpniętymi m.in. z bioenergetyki Lowena oraz korzystam z nich w trakcie pracy psychoterapeutycznej. Człowieka traktuję jako zintegrowaną całość, w której ciało, psychika i relacje z innymi wzajemnie na siebie oddziałują.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji.