Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu
Ilona Czyż
Adres:
Ul. Rymera 4/8
40-048
Katowice
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Status:
w procesie certyfikacji CBT
Telefon komórkowy:
tel. 501 366 473 (po godz.16)
Terapeuta o sobie:

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie analizy bioenergetycznej, w trakcie 4- letniego szkolenia akredytowanego przez IIBA (International Institut for Bioenergetic Analysys), w procesie certyfikacji (Certified Bioenergetic Analyst).

Po raz pierwszy z analizą bioenergetyczną zetknęłam się w trakcie grupowych warsztatów pracy z ciałem. Własne doświadczenie oraz obserwacje innych utwierdziły mnie w przekonaniu, ze umysł i ciało to jedność, a umięjetność bycia w ciele stanowi podstawę do pełniejszego przeżywania życia.
Jesteśmy ciałem, czujemy ciałem i żyjemy poprzez ciało.

Alexander Lowen twierdził, ze prawdziwa i trwała przemiana jest możliwa tylko wtedy, kiedy równolegle dotykamy zarówno sfery ciała jak i umysłu.

W pracy terapeutycznej bardzo ważny jest dla mnie kontakt z pacjentem, budowanie poczucia bezpieczeństwa oraz szacunek dla historii pacjenta.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.