Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu
Joanna Dunin
Adres:
Podleśna 98
Radom
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Status:
w procesie certyfikacji CBT
Telefon komórkowy:
tel. 48 504-170-348
Terapeuta o sobie:
Jestem magistrem psychologii.
Skończyłam 4 letnie podyplomowe szkolenie psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej Aleksandra Lowena akredytowane przez International Institute for Bioenergetic Analysis (IIBA).
 
Obecnie jestem w procesie certyfikacyjnym prowadzącym do uzyskania tytułu psychoterapeuty CBT (Certified Bioenergetic Therapist). Pracuję pod stałą superwizją.
 
Jestem Kobietą, Żoną, Matką.
Z doświadczenia wiem, że życie to ciągła zmiana.
Moja droga życiowa doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem i mam głębokie przekonanie, że zmiany są dobre i korzystne, ale przejście przez ten proces jest trudne i czasami bolesne. Czuję, wiem i doświadczyłam tego, że w takich momentach potrzebowałam wsparcia i towarzyszenia innych.
 
Dziś jestem gotowa by wspierać Cię i towarzyszyć Tobie w drodze do odkrywania i doświadczania Siebie w ciele i byciu autentycznym.
Zapraszam Cię do wspólnej podróży ku wolności i gracji w Tańcu Życia.
 
Joanna Dunin