Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

Terapia indywidualna

Polskie Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej dąży do tego, aby Analiza Bioenergetyczna dostępna była, jako uznany nurt psychoterapii, dla jak największej liczby zainteresowanych osób w Polsce – doświadczyliśmy zmian i rozwoju dzięki terapii indywidualnej w Analizie Bioenergetycznej i jesteśmy przekonani o jej skuteczności i bezpieczeństwie.

Zapraszamy osoby zainteresowane indywidualną terapią bioenergetyczną do skorzystania z możliwości odbycia takiej terapii w Polsce.

Angażujemy się w ciągle zwiększanie dostępności Analizy Bioenergetycznej jako skutecznej formy psychoterapii oraz w zapewnienie jej wysokiej jakości i bezpieczeństwo poprzez współpracę z kompetentnymi, doświadczonymi oraz certyfikowanymi terapeutami CBT (Certified Bioenergetic Therapist).

Aktualnie indywidualna terapia bioenergetyczna realizowana jest Polsce w systematyczny sposób w wielu miastach - zobacz tutaj.

Można również skorzystać z terapii indywidualnej przy okazji warsztatów bioenergetycznych prowadzonych przez międzynarodowych CBT – informacja o warsztatach i związanej z nimi możliwości terapii indywidualnej również znajduje się w zakładce Kalendarz wydarzeń.

 

Psychoterapię w Analizie Bioenergetycznej prowadzą doświadczeni terapeuci, którzy ukończyli 4-letnie szkolenie w Analizie Bioenergetycznej. Zgodnie z wymaganiami procesu certyfikacji CBT w Polsce ich praca podlega superwizji indywidualnej i grupowej.

Zobacz listę psychoterapeutów w procesie certyfikacji

 

 

W tym trudnym dla Nas wszystkich momencie zmian i zatrzymania się świata, Polskie Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej postanowiło wesprzeć wszystkich potrzebujących oferując bezpłatną pomoc w postaci infolinii, konsultacji i wsparcia on line.

W inicjatywie biorą udział psychoterapeuci Analizy Bioenergetycznej. Prosimy o udostępnianie wiadomości, aby mogla dotrzeć do osób, które szczególnie teraz potrzebują wsparcia.

 

 Wspólnie idziemy po MOC !!! kontakty do terapeutów znajdziesz w tym arytkule