Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

Terapia indywidualna

Polskie Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej dąży do tego, aby Analiza Bioenergetyczna dostępna była, jako uznany nurt psychoterapii, dla jak największej liczby zainteresowanych osób w Polsce – doświadczyliśmy zmian i rozwoju dzięki terapii indywidualnej w Analizie Bioenergetycznej i jesteśmy przekonani o jej skuteczności i bezpieczeństwie.

Zapraszamy osoby zainteresowane indywidualną terapią bioenergetyczną do skorzystania z możliwości odbycia takiej terapii w Polsce.

Angażujemy się w ciągle zwiększanie dostępności Analizy Bioenergetycznej jako skutecznej formy psychoterapii oraz w zapewnienie jej wysokiej jakości i bezpieczeństwo poprzez współpracę z kompetentnymi, doświadczonymi oraz certyfikowanymi terapeutami CBT (Certified Bioenergetic Therapist).

Aktualnie indywidualna terapia bioenergetyczna realizowana jest Polsce w systematyczny sposób w Koszalinie, Poznaniu oraz Warszawie.

W Koszalinie indywidualną terapię bioenergetyczną prowadzi Joanna Olchowik – certyfikowany psychoterapeuta w Analizie Bioenergetycznej (CBT) – kontakt www.bioenergetykalowena.pl

W Poznaniu oraz w Warszawie indywidualną terapię bioenergetyczną prowadzą współpracujący z Polskim Stowarzyszeniem Analizy Bioenergetycznej międzynarodowi terapeuci CBT – Olaf Trapp i Burkhard Grunhagen - poznaj terapeutów 

W zakładce Kalendarz wydarzeń znajdują się daty terapii indywidualnej oraz kontakt do Koordynatorów Terapii w Poznaniu oraz w Warszawie.

Koordynatorzy Terapii udzielają wszelkich informacji na temat terapii prowadzonej przez terapeutów międzynarodowych oraz przyjmują zapisy na terapię indywidualną.

Można również skorzystać z terapii indywidualnej w innych miastach Polski przy okazji warsztatów bioenergetycznych prowadzonych przez międzynarodowych CBT – informacja o warsztatach i związanej z nimi możliwości terapii indywidualnej również znajduje się w zakładce Kalendarz wydarzeń.

 

Psychoterapię w Analizie Bioenergetycznej prowadzą doświadczeni terapeuci, którzy ukończyli 4-letnie szkolenie w Analizie Bioenergetycznej. Zgodnie z wymaganiami procesu certyfikacji CBT w Polsce ich praca podlega superwizji indywidualnej i grupowej.

Zobacz listę psychoterapeutów w procesie certyfikacji