Karolina Rajewska-Rynkowska

Certyfikowany Psychoterapeuta Bioenergetyczny (CBT), psycholog

Jestem psychoterapeutką i psychologiem (studia psychologiczne i doktorat ukończyłam na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu).

W latach 2011-2015 ukończyłam czteroletnie szkolenie w Analizie Bioenergetycznej prowadzone przez trenerów International Institute for Bioenergetic Analysis. Od 2016 roku pracuję jako psychoterapeutka w nurcie Analizy Bioenergetycznej. Jestem w procesie certyfikacji na psychoterapeutę w Analizie Bioenergetycznej (CBT).

W swojej pracy korzystam z podejść psychoterapeutycznych pracujących z energią psychofizjologicznego pobudzenia w ciele. Te podejścia to: Analiza Bioenergetyczna, Accessing Your Life Force i Emotional Core Perception.

Praca z psychofizjologicznym pobudzeniem w ciele jest mi najbliższa, ponieważ pozwala w najbardziej bezpośredni sposób dotrzeć do nieuświadamianych uczuć i uwolnić naturalną ekspresję.  Dzięki temu uczestnik psychoterapii ma możliwość odzyskać swoją witalność i radość życia.

Pracuję z osobami doświadczającymi trudności emocjonalnych i psychosomatycznych, jak również z tymi, które zainteresowane są polepszeniem jakości swojego życia, relacji z ludźmi i samorozwojem.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 691 029 400