Certyfikowany psychoterapeuta NIBA, superwizor

Terapeuta dla terapeutów szkolących się w analizie bioenergetycznej

Wykształcenie i kwalifikacje

  • 1987 – 1993 studia psychologii FU Berlin
  • 1994 – 1999 szkolenie w analizie bioenergetycznej w NIBA
  • 1999 – 2008 dalsze szkolenia i superwizja ( NIBA; D. Habbinga)
  • 2006 - certyfikacja CBT w NIBA
  • 2013 - szkolenie w TRE Level B (D. Berceli)

Ważni nauczyciele i superwizorzy w analizie bioenergetycznej: Heiner Steckel, Doro Habbinga, Jens Tasche i oczywiście Alexander Lowen, jak również jej Klienci.

Doświadczenie zawodowe:

Od 2000 prowadzi własną praktykę w Berlinie, psychoterapię pracy z ciałem z klientami indywidualnymi i grupami. Prowadzi także grupy wprowadzające w pracę bioenergetyczną i TRE.

Od 2013 prowadzi superwizję indywidualną i grupową dla uczestników 4-letniego szkolenia w analizie bioenergetycznej w Polsce.

Jej własny rozwój doprowadził ją do bioenergetyki w 1987roku, która zdecydowanie wpłynęła i zmieniła jej życie z biegiem lat.

Odczuła ogromną potrzebę zgłębienia jej i wspierania ludzi tą konwencją i zdecydowała się na drogę zawodową jako terapeuta analizy bioenergetycznej.

Ogromnym wyzwaniem i inspiracją było dla niej zawsze łączenie pracy, nauczania i własnego rozwoju.

Pracuje z ludźmi poszukującymi metod, by lepiej żyć, zaprzestać kompensacji i neurotycznego uwikłania- co oczywiście może wydawać się łatwe, ale stanowi olbrzymie wyzwanie. Obszar jej zainteresowań to podstawy bioenergetyczne psychologia głębi, przeniesienie, teoria przywiązania i psychologia Ja.

Esencją analizy bioenergetycznej dla niej jest „ surrender to your true self“- co rodzi się w chwili, w której człowiek zaczyna czuć siebie fizycznie i psychicznie, co sama doświadcza także jako terapeuta.

Oprócz tradycyjnej terapii towarzyszy ludziom przy ich pierwszych krokach w pracy z ta metodą- czy to jako pacjentom w seminariach wprowadzających w analizę bioenergetyczną lub też jako terapeutom, którzy w procesie szkolenia zaczynają pracować ze swoimi pierwszymi pacjentami.

Dane osobowe:

Urodziła się w 1963 roku. Jest mężatką, ma syna, pasierbicę i wnuczka, który niedawno uszczęśliwił jej rodzinę.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

0049 – 30 – 626 079 58