Certyfikowany CBT, superwizor

Certyfikowany analityk bioenergetyczny CBT, superwizor i trener szkoleniowy dla terapeutów prowadzi gabinet prywatny w Berlinie terapii indywidualnej i dla par. Swoją działalność rozszerzył także o coaching.

Jego szczególne zainteresowanie zawodowe obejmuje terapeutyczną pracę bioenergetyczną z zaburzeniami narcystycznymi i strukturalnymi, związek analizy bioenergetycznej ze współczesną psychoanalizą.

Jest autorem licznych publikacji i książki " Koerperpsychoterapie -zwischen Bioenergetik und Psychoanalyse" (tłumacz: „Psychoterapia ciała - między bienergetyką a psychoanalizą")

Od 2016 roku jest superwizorem polskich psychoterapeutów analizy bioenergetycznej.

Swoja pracę w procesie pomagania ludziom rozpoczął w roku 1976r. w więzieniu jako pierwszym miejscu pracy po studiach resocjalizacji. Był to Zakład Karny dla Nieletnich. To ekstremalne doświadczenie pracy z nieletnimi wywarło ogromny wpływ na jego dalszą drogę zawodową i ukierunkowało na szkolenie w analizie bioenergetycznej.

W 1989 roku rozpoczął 10-letnią współpracę z amerykańskim analitykiem bioenergetycznym Leonardem Hochmanem, która wpłynęła znacząco i wpływa nadal na jego terapeutyczne rozumienie pracy z ciałem.

Dane osobowe:

Jens mieszka w Niemczech w Berlinie

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.