Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Menu

Stowarzyszenie

Polskie Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej zostało założone w maju 2012 w Warszawie.

Głównym celem Stowarzyszenia jest promowanie oraz rozwój Analizy Bioenergetycznej w Polsce jako uznanego nurtu psychoterapii.

Członkami Stowarzyszenia są terapeuci oraz osoby szkolące się w Analizie Bioenergetycznej. Jesteśmy grupą entuzjastów i pasjonatów, tworzymy silne fundamenty tego nurtu psychoterapii w naszym kraju.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć rozwój Analizy Bioenergetycznej i współuczestniczyć w procesie tworzenia siły tego nurtu psychoterapii.

Zapraszamy entuzjastów Bioenergetyki, osoby certyfikowane w TRE oraz tych którzy są w procesie szkolenia w Analizie Bioenergetycznej według programu IIBA lub zostali wyszkoleni przez IIBA jako CBT do pracy w tym nurcie.

Nasze Stowarzyszenie jest stowarzyszeniem afiliowanym przez IIBA (International Institute for Bioenergetic Analysis) i EFBA-P (European Federation of Bioenergetic Analysis- Psychotherapy).
Szkolenie w Analizie Bioenergetycznej w Polsce prowadzone jest według programu IIBA - International Institute of Bioenergetic Analysis.