Status:

W szkoleniu

Terapeuta o sobie:

Pracuję w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi, zajmuje się psychoterapią indywidualną, par, rodzin i małżeństw, prowadzę ustawienia hellingerowskie oraz organizacyjne; jestem nauczycielem psychoterapii w PIE; jako Certyfikowany Nauczyciel TRE® (TRE® CT) prowadzę licencjonowane szkolenia, sesje grupowe oraz indywidualne a także superwizje osób w procesie szkolenia oraz Providerów TRE®.

Pracuję między innymi z osobami doświadczającymi skutków przemocy, różnych traum, kryzysów; natręctw, fobii, depresji, zaburzeń lękowych; bruksizmu, osób skarżących się na na zachowania, myśli, czy uczucia utrudniające funkcjonowanie, trudności w podejmowaniu decyzji, poszukujących sensu własnego życia, doświadczających trudności w relacjach z innymi, poszukujących kierunków własnego rozwoju, kariery zawodowej. Mam doświadczenie w pracy z osobami zgłaszającymi trudności w obszarze seksualności.

Podstawową modalnością zgodnie z którą pracuję jest terapia systemowa - ericksonowska i hipnoza kliniczna oraz psychoterapia przez ciało w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena. Korzystam z Ego State Therapy Watkins, J.G. i Watkins, H.H., Life Force Bennetta Shapiro, a także technik terapeutycznych Wilhelma Reicha

Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 502 977 117

Adres

Gdańska 112, lok. 109

Miejscowość:

Łódź