Status:

W szkoleniu

Terapeuta o sobie:

Ukończyłam psychologię na SWPS w Warszawie i jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie Analizy Bioenergetycznej, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej. Przyjmuję w prywatnym gabinecie w Warszawie, przy Rondzie ONZ.

Zapraszam na krótkoterminowe konsultacje psychologiczne (do 6 spotkań), na których porozmawiamy i dobierzemy podstawowe ćwiczenia bioenergetyczne lub długoterminowe sesje psychoterapeutyczne.

Nasze pierwsze spotkanie będzie miało charakter zapoznawczy dla obu stron. Możesz wybrać dogodny dla Ciebie termin w kalendarzu dostępnym na mojej stronie internetowej www.magdaklonica.pl lub napisać maila, lub sms, że chcesz się spotkać, a oddzwonię.

Moją intencją jest przede wszystkim wspieranie innych na drodze do pełniejszego życia w zgodzie ze sobą. Jako psycholożka i psychoterapeutka będę towarzyszyć w identyfikacji, odczuwaniu, przeżywaniu oraz integracji swoich uczuć w procesie terapeutycznym.

Z doświadczenia wiem, że dość paradoksalnie proces ten niejednokrotnie może okazać się trudny, a emocje, które mu towarzyszą - intensywne. Bez względu na kontekst współpracy, kieruje mną otwartość, ciekawość, życzliwość i unikanie pochopnej oceny. Syntetyzuję różne informacje tak, aby dostrzec różne punkty widzenia i przede wszystkim osobę, z którą rozmawiam.

W kontakcie z drugim człowiekiem ważny jest dla mnie szacunek dla jego granic, jak i moich własnych, a także tempa pracy. Proces współpracy jest dla mnie wymianą, w której ważna jest współodpowiedzialność i stopniowe dążenie do szczerej oraz otwartej komunikacji po obu stronach. 
Bazuję na wspieraniu rozwoju bezpiecznej relacji, która w moim rozumieniu ma wpływ terapeutyczny dla osób, które poszukują u mnie pomocy.

Z przyjemnością będę wspierać każdego, z kim podejmiemy decyzję o współpracy.

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej, żeby dowiedzieć się więcej o mnie i podejściu do pracy:  www.magdaklonica.pl