Status

W procesie certyfikacji CBT

Terapeuta o sobie:

Jestem psycholożką, psychoterapeutką oraz zaawansowaną providerką TRE®. Oferuję usługi psychoterapeutyczne i pracę z ciałem. 

Wspieram odzyskiwanie poczucia komfortu we własnym ciele, przywracanie poczucia równowagi psychofizycznej i adekwatności w relacji z samym sobą, bliskimi oraz otoczeniem. Pomagam odzyskiwać i wzmacniać kontakt ze sobą/swoim ciałem, wewnętrznym przepływem - emocji, energii, własnymi potrzebami oraz oczekiwaniami wobec otaczającej rzeczywistości. Towarzyszę w procesie odkrywania i integrowania nieznanych lub nieakceptowanych obszarów własnego Ja, w efekcie czego wzrasta poczucia wpływu na własne życie, samoświadomość cielesna oraz wewnętrzne poczucie równowagi i doznawanie przyjemności. 

Swoją zdolność do rezonansu w kontakcie z drugim człowiekiem rozwijam na szkoleniach i warsztatach z obszarów psychoterapii traktujących Ciało jako jeden z wymiarów osobowości. Jestem w trakcie szkolenia na analityka bioenergetycznego. Poza Analizą Bioenergetyczną w swojej pracy korzystam z Accessing Your Life Force Bena Shapiro i Emotional Core Perception Bruno Adlera - miałam zaszczyt uczyć się od twórców tych metod i ich najzdolniejszych Uczennic. Wilhelm Reich, Alexander Lowen, Jack Lee Rosenberg, Ben Shapiro i Bruno Adler - ich nauki są dla mnie źródłem wiedzy, doświadczeń i przemiany. 

Prywatnie jestem mamą dorosłej Córki i prawie dorosłego Syna. Obecną siebie kształtowałam w bliskości jezior i lasów, być może dlatego tak bardzo doceniam i potrzebuję w swoim życiu naturalnej pulsacji natury, dźwięku przepływu, ruchu powietrza. Kontakt z psychoterapeutami ciała ułatwił mi odnalezienie tych wartości w sobie.

Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 512 602 640

Adres

ul. Chłopickiego 2

Miejscowość

Gorzów Wlkp.