Status

W procesie certyfikacji CBT

Terapeuta o sobie:

Doświadczanie ciała towarzyszyło mi od zawsze, w różny sposób, na różnych etapach mojego życia. Wszelkiego rodzaju praca z ciałem oraz duchem, warsztaty tańca Butoh, akceptacji ciała, medytacja Kriya joga, ashtanga joga, wiele lat praktyki, dzięki której poznawałam swoje ciało i zapisane w nim historie moich doświadczeń i traum. Tak właśnie trafiłam na Alexandra Lowena, z potrzeby życia i radości. Zafascynowana tą metodą i jej działaniem, którego sama doświadczyłam, rozpoczęłam naukę.
Obecnie jestem w fazie klinicznej szkolenia w nurcie Analizy Bioenergetycznej A. Lowena oraz w procesie certyfikacji 4-letniej szkoły Polskiego Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej pod superwizją Alice Moll – certyfikowanej superwizorki CBT, oraz w szkoleniu Emotional Core Perception.

Prowadzę terapie indywidualne z klientami, warsztaty grupowe oraz grupy ćwiczeniowe w nurcie analizy bioenergetycznej.

Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institute for Bioenergetic Analysis.

www.magdalenapernak.pl

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 691282684

Facebook: @SomaMagdalenaPernak

Miejscowość: Poznań

.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 691282684

Miejscowość

Poznań