Magdalena Małkiewicz

Certyfikowany Psychoterapeuta Bioenergetyczny (CBT), psycholog, psychoterapeuta, seksuolog kliniczny

"Uwieńczeniem życia i terapii jest bycie w zgodzie z prawdą" - Alexander Lowen

Jestem psychologiem (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), psychoterapeutą, ukończyłam 4-letnie Szkolenie w zakresie Psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej i akredytowane przez International Institute for Bioenergetic Analysis, a także otrzymałam tytuł Certyfikowanego Psychoterapeuty Bioenergetycznego - Certified Bioenergetic Therapist (CBT), nadawany przez IIBA.

Jestem Seksuologiem Klinicznym certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne (cert. Nr 131).

W pracy terapeutycznej korzystam z mądrości różnych podejść, czerpiąc z m.in. metody psychodynamicznej, poznawczo-behawioralnej, humanistycznej, a przede wszystkim z Analizy Bioenergetycznej, która fascynuje mnie swoją kompletnością, uznaniem niezaprzeczalnej roli ciała w naszym życiu oraz holistycznym rozumieniem człowieka. Bliskie są mi metody, mające na celu dostosowanie czasu trwania i tempa terapii do potrzeb pacjenta.

Człowieka traktuję jako zintegrowaną całość, w której ciało, psychika i relacje z innymi wzajemnie na siebie oddziałują.

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w terapeutycznej pracy z osobami, które doświadczyły kryzysów psychicznych oraz cierpią z powodu trudności na tle seksualnym.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, pracuję również z parami oraz prowadzę grupę psychoterapeutyczną.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji Superwizorów International Institute for Bioenergetic Analysis, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 881-423-400