Status:

W szkoleniu

Doświadczenie zawodowe:

terapeutka w Wojewódzkim Szpitalu w Gnieźnie, Centrum Praw Kobiet w Poznaniu, Wielkopolskie Centrum Spotkań Terapeutycznych

Obecnie: własny gabinet

Terapeuta o sobie:

Jestem socjologiem, psychologiem uzależnień i psychoterapeutką pracy z ciałem. Moje doświadczenie i pasja koncentrują się na całościowym podejściu do zdrowia psychicznego, które łączy terapię rozmawiania z praktykami ciała, odkrywaniem pełni życia i równowagi. Oferuję współpracę opartą na empatii, zaufaniu i szacunku dla indywidualnych doświadczeń ludzi. Wykorzystuję techniki pracy z ciałem, takie jak świadomość ciała, oddech, ruch i inne, które pomagają w zrozumieniu i regulowaniu emocji. Prowadzę indywidualne sesje związane z radzeniem sobie z trudnościami emocjonalnymi, lękiem, depresją, traumą oraz trudnościami relacyjnymi. Oferuję bezpieczne i wspierające środowisko, co pomaga eksplorować emocje i doświadczenia cielesne. Dostosowuję podejście terapeutyczne do indywidualnych potrzeb i celów. Towarzyszę w odkrywaniu sił i zasobów w ciele oraz w procesie samopoznania i rozwoju osobistego, aby umożliwić osiągniecie większej równowagi i spełnienia w życiu.

Jestem w trakcie fazy klinicznej 4-letniego szkolenia psychoterapii w nurcie analizy bioenergetycznej A. Lowena prowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej , akredytowanego przez International Institute for Bioenergetic Analysis, IIBA a także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institute for Bioenergetic Analysis.  Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 602 226 713

Adres

ul. Mielżyńskiego 18/1a Poznań

Miejscowość:

Poznań