Status:

CBT

Terapeuta o sobie:

Jestem certyfikowanym analitykiem bioenergetycznym CBT (wg Alexandra Lowena).
Moi klienci prawdopodobnie opisaliby mnie jako przyjaznego, przystępnego i miłego. Ja opisuję siebie jako terapeutę relacyjnego, który wykorzystuje metodę analizy bioenergetycznej. Oznacza to, że ukończyłem specjalistyczne szkolenie z analizy bioenergetycznej (BA) i że zdaję sobie sprawę ze złożonego wpływu doświadczeń życiowych na ciało i zdrowie psychiczne.
Relacyjny oznacza, że kładę nacisk na rolę, jaką odgrywają relacje w kształtowaniu naszych doświadczeń i wpływaniu na nasze samopoczucie emocjonalne. Uważam również, że tworzenie silnej relacji terapeutycznej jest niezbędne dla sukcesu terapii, ponieważ może służyć jako model tego, jak wygląda bezpieczny i zdrowy związek.
Dodatkowo, moje ramy terapeutyczne są zakorzenione w następujących przekonaniach:
Budowanie samoświadomości
Wierzę, że budowanie samoświadomości i uzyskiwanie wglądu w nasze przedświadome myśli, uczucia i zachowania mogą wspierać zmiany w procesie zdrowienia.
Wiedza o swoim dzieciństwie
Wierzę, że możemy się wiele nauczyć o sobie i sposobie, w jaki odnosimy się do innych, będąc ciekawym naszych doświadczeń z wczesnego dzieciństwa i dynamiki rodziny.
Zrozumienie naszego stylu przywiązania
Wierzę, że aby budować relacje, które się rozwijają, musimy zrozumieć nasz unikalny styl przywiązania i to, jak ukształtował on sposób, w jaki pokazujemy się z innymi. Następnie musimy podjąć wysiłek zrozumienia ran powstałych  w przywiązaniu.  
Świadomość własnego ciała
Wierzę, że nasze ciała są potężnym zasobem, który można wykorzystać do leczenia ran emocjanalnych i zwiększenia szczęścia.
Analiza bioenergetyczna integruje tradycyjną terapię rozmową z pracą z ciałem, dając nam namacalny fizyczny i emocjonalny sposób leczenia naszych ran psychicznych. Analiza bioenergetyczna to potężny, dogłębny proces ekspresji, który pomaga nam żyć przyjemniej , bardziej kreatywnie, w zgodności z sobą i innymi osobami.
Od 24 lat pracuję z grupami i indywidualnie. Posiadam wykształcenie pedagogiczno-psychologiczne - studiowałem na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Szkoliłem się w również w metodach Gestalt. 

Ukończyłem pełne 4-letnie podyplomowe studium Analizy Bioenergetycznej prowadzone we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundację Dr Aleksandra Lowena w USA wg programu akredytowanego przez IIBA w Szwajcarii. 

Jestem  członkiem Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institute for Bioenergetic Analysis.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 788 882 864

Adres

Warszawa

Miejscowość:

Warszawa