Status:

W procesie certyfikacji CBT

Terapeuta o sobie:

Jestem psychoterapeutką - ukończyłam 4-letnie szkolenie w analizie bioenergetycznej, organizowane we współpracy Międzynarodowego Instytutu Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundację Dr Aleksandra Lowena w USA wg programu akredytowanego przez IIBA w Szwajcarii.

Jestem pedagogiem-terapeutą (Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie) oraz instruktorem jogi (Akademia Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie).

Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych placówkach (przedszkolach, szkołach, Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych, itp.), na warsztatach, szkoleniach, kursach i konferencjach.

W mojej pracy ważne są dla mnie uważna obecność i szacunek, szczerość i zaufanie do procesu, jakie przejawia ciało, w którym zapisana została historia naszych doświadczeń/przeżyć. W terapii indywidualnej pracuję bioenergetycznie i wykorzystuję różne metody, które uważam za pomocne. Pracuję w oparciu o wiedzę, doświadczenie, rezonans i osobistą percepcję. Wspieram ludzi i towarzyszę im w ich drodze do samych siebie, w procesie ich wewnętrznych zmian, w doceniającym traktowaniu siebie i swojego ciała, w rozpoznawaniu źródła konfliktów i przejawiających się dynamik. Pomagam w odkrywaniu wewnętrznych zasobów, potencjałów i możliwości, które pozwalają pełniej żyć i być w harmonii ze sobą i światem, w odzyskiwaniu przyjemności i radości życia, w najdłuższej drodze, jaką odbywamy – między rozumem a sercem.

PRACA Z CIAŁEM TO DROGA DO SERCA” – Aleksander Lowen

Jestem również członkinią Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institut for Bioenergetic Analysis.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji Superwizorów International Institute for Bioenergetic Analysis.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 881 223 472

Adres

Warszawa, Piaseczno

Miejscowość:

Warszawa