Status:

CBT

Terapeuta o sobie:

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena, CBT (Certified Bioenergetic Therapist) https://bioenergetic-therapy.com/index.php/cb-profile/1662-wejner

Ukończyłam 4-letnie szkolenie z Analizy Bioenergetycznej organizowane we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundacją Dr Alexandra Lowena w USA, wg programu akredytowanego przez IIBA (International Institute for Bioenergetic Analysis). 

Od kilku lat prowadzę prywatną praktykę uwalniania skutków stresu i traum poprzez pracę z ciałem. Jestem certyfikowanym Providerem Metody TRE® (Tension and Trauma Releasing Exercises) w pracy z klientem indywidualnym oraz grupami. Miałam przyjemność uczyć się również u samego twórcy metody Davida Berceli’ego, jak również asystować mu podczas warsztatów realizowanych w Polsce. W swojej praktyce wykorzystuję również Masaż Dotyk Motyla dr Ewy Reich. Szkoliłam się u Richarda Overly, bliskiego współpracownika Ewy Reich. 

Poszerzam swoje umiejętności w 4-letnim zaawansowanym szkoleniu „Samoregulacja i psychodynamika w zakresie Analizy Bioenergetycznej” organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej.

 

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institut for Bioenergetic Analysis. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

 

Ponadto mam za sobą 20 lat doświadczenia jako menedżer, trener, mediator i moderator zmian organizacyjnych w krajowych oraz międzynarodowych firmach. Wspieram ludzi na płaszczyźnie osobistej jak i zawodowej, traktując człowieka jako jedność na poziomie emocjonalnym oraz fizycznym. Formy pracy, które proponuję, pomagają zrozumieć siebie i przywracają naturalną „sprężystość” reakcji. Pozwalają na nowo czuć własne ciało oraz przeżywać całą gamę uczuć i odczuć, adekwatnie do okoliczności. Dzięki temu funkcjonowanie w codziennym życiu i relacjach staje się łatwiejsze, przyjemniejsze i pełniejsze. To dla mnie zaszczyt, móc towarzyszyć w tym wyjątkowym procesie przywracania radości z życia.

Moim mottem zawodowym jest cytat dr Alexandra Lowena „Prawdziwym kryterium udanej terapii jest to, że zapoczątkowuje ona proces rozwoju, który pacjent może kontynuować bez pomocy terapeuty."

Strona www

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 605 151 676

Adres

Warszawa

Miejscowość:

Warszawa