Status:

CBT

Wykształcenie i kwalifikacje:

Członek Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej.

Absolwentka AWF w Warszawie - wydział rehabilitacja.

Ukończyła wszystkie etapy szkolenia w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech u dr David’a Berceli’ego i została Nauczycielem TRE®. Od 2013 roku zrealizowała 17 edycji szkolenia TRE® dla providerów.

Ukończyła 4-letnie szkolenie w Analizie Bioenergetycznej prowadzone we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundacji Dr A. Lowena w USA wg programu akredytowanego przez IIBA w Szwajcarii i jest Certyfikowanym Terapeutą w nurcie Analizy Bioenergetycznej (CBT).

Od kilku lat intensywnie pracuje z dr Benettem Shapiro – uczniem i kolegą A. Lowena, który opracował nowe podejście do terapii energetycznej- „Accessing your Life Force”. Od sierpnia 2019 prowadzi z Karoliną Rynkowską warsztaty dla psychoterapeutów w tym nurcie.

Od 2020 jest w terapii i szkoleniu u Bruna Adlera i odkrywa ECP (Emotional Core Perception).

Prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Warszawie.

Wspólnie z Karoliną Rynkowską od 2016 roku prowadzi 3 grupy terapeutyczne w Poznaniu.

Od 2019 jest wykładowcą na Wydziale Aktorskim w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi.

Ela o sobie: "Odkrywam to, czego szukałam tyle lat i dzięki czemu, mogę czuć się dobrze.

Swoją wiedzę i doświadczenie pragnę przekazać innym poprzez indywidualną i grupową pracę terapeutyczną oraz szkolenia i warsztaty.

Natura i ludzkie ciało są dla mnie fascynującą tajemnicą, której odkrywanie ciągle mnie ekscytuje. Uważam, że dostęp do emocji jest kluczowy dla bycia Człowiekiem i dla przepływu energii. Wierzę, że z Natury jesteśmy dobrze stworzeni, wszystko jest nam potrzebne i może dobrze służyć. Wytropienie wewnętrznych konfliktów w trakcie terapii daje szansę na zaprowadzenie zgody i spokoju a ta wewnętrzna harmonia przenosi się na zewnątrz. Praca nad sobą zmienia świat!"

Terapeuta o sobie:

W bioenergetyce zakochałam się od pierwszej książki A Lowena. Na pierwszy warsztat w Polsce przyszło mi czekać kilkanaście lat i dopiero tam od Heinera Steckela dowiedziałam się, co to znaczy doświadczyć własnego ciała w pełni.

Korzyści jakie wyniosłam ze szkolenia są olbrzymie. Na pierwszym miejscu stawiam moje osobiste: wyjście z chronicznego bólu pleców, przyjaźń z emocjami, wgląd, zrozumienie i zaakceptowanie własnej historii i umiejętność kształtowania zdrowych relacji. W języku bioenergetyki praktycznie wdrożyłam w życie: ugruntowanie, mieszczenie, ekspresję i autoregulację. Dwuletni proces superwizyjny nauczył mnie, jak te umiejętności przekazywać pacjentom.

W odróżnieniu od innych szkół psychoterapeutycznych byliśmy zobligowani do przejścia własnej terapii - ok 170 godz., a proces certyfikacyjny sprawdzał praktyczne umiejętności korzystania z narzędzi.

Daje mi to dobry grunt do pracy - wiem dokąd zapraszam pacjenta i jak mu towarzyszyć w drodze do odzyskania wewnętrznej spójności i tym samym zdrowia.

Ciało informuje nas o tym co dzieje się na wszystkich poziomach naszej osobowości, struktura charakteru widoczna jest w postawie, ruchu, oczach, głosie i opowiada naszą historię.

W terapii mamy w ciele bardzo życzliwego sojusznika, ponieważ ono wie najlepiej, jak żyć w prawdzie.

Strona www

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 600 464 646

Adres

Warszawa, Trakt Lubelski 265G

Miejscowość:

Warszawa