Status:

W procesie certyfikacji CBT

Terapeuta o sobie:

Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczej i resocjalizacyjnej,  Szkoły Pomagania Rodzinie i  Szkoły Trenerów PTP, Ustawień Systemowych, Studiów Podyplomowych „Szkoła Kontaktów Interpersonalnych”, Ukończyłam 4-letnie  Podyplomowe Szkolenie Psychoterapeutyczne w  nurcie Analizy Bioenergetycznej A.Lowena .Jestem psychoterapeutką w procesie certyfikacji oraz certyfikowaną Providerką TRE®. Uczestniczyłam w dwuletnim cyklu warsztatów dla psychoterapeutów w nurcie  Life Force Bena Shapiro.

Od ponad 20 lat pracuje  z ludźmi. Moje doświadczenie zawodowe  z drugim człowiekiem zostało ukształtowane   na pracy z wymagającym  klientem .Od pracy z dziećmi  i  rodzicami świetlicy środowiskowej  i socjoterapeutycznej  poprzez prace z wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego oraz ze  studentami i młodzieżą szkół średnich aż po pracę z  dojrzałymi   mieszkańcami  Domu Pomocy Społecznej i Szpitali Psychiatrycznych  oraz z podopiecznymi Kurateli Sądowej .To dzięki takiemu doświadczeniu  poczułam i poznałam ból drugiego człowieka a ukończone formy i metody  kształcenia dały mi narzędzia  do pracy psychoterapeutycznej  .Pomaga mi to spojrzeć w głąb drugiego człowieka i towarzyszyć mu w drodze do odkrywania coraz to bogatszych i jaśniejszych stron życia z akceptacją trudnych  doświadczeń .To właśnie te  trudne doświadczenia  stwarzają   zmianę   i rozwój osoby potrzebującej terapii. Tylko głęboka zmiana daję głęboką zmianę. Bliskie mi jest podejście ,że  w  czasie trwania psychoterapii klient  powinien się  dowiedzieć od terapeuty, że ich wspólnym i najważniejszym zadaniem jest zbudowanie relacji, która sama stanie się czynnikiem zmiany a  terapeuta zrobić wszystko, co konieczne dla ciągłego budowania zaufania i bezpieczeństwa w ich relacji. Doceniam również  metody, mające na celu dostosowanie czasu trwania i tempa terapii do potrzeb klienta.

Najbardziej znaczącą osobiście i zawodowo dla mnie  metodą psychoterapeutyczną  jest  Analiza Bioenergetyczna  wg. Alexandra Lowena .  Metoda ta  moim zdaniem oferuje pracę z drugim  człowiekiem całościowo tj. na poziomie ciała, umysłu ,energii oraz duchowości .

W pracy psychoterapeutycznej wykorzystuje przede wszystkim podejście analizy bioenergetycznej i systemowej terapii rodzin. Uważam ,że każdy z nas ma swoja historię   zapisaną w ciele      i w swoim systemie rodzinnym. Interesuje się ,wykorzystuje oraz łączę w swojej pracy z ludźmi psychologię i filozofię oraz techniki pracy z ciałem myśli zachodniej  i wschodniej.

Jestem członkinią   Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institute for Bioenergetic Analysis.  Superwizuję swoją pracę.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 696 014 240

Adres

Wrocław/Legnica

Miejscowość:

Wrocław