Status:

W szkoleniu

Terapeuta o sobie:

Jestem psychologiem i psychoterapeutką w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii, akredytowanej przez Międzynarodowy Instytut Analizy Bioenergetycznej IIBA. Moje wykształcenie obejmuje również studia magisterskie na Wydziale Psychologii WSFiZ oraz Roczną Szkołę Trenerów Administracji i Biznesu. Wiedzę poszerzam również poprzez stałe uczestnictwo w szkoleniach i warsztatach z zakresu psychoterapii.

Pracując z ludźmi od lat na wielu poziomach, bazując na ich potencjale i wspierając w rozwoju osobistym, zauważyłam jak ważne jest być świadomym własnych potrzeb, stać na własnych nogach, umieć sięgać i stawiać granice. Jak istotne jest żyć w zgodzie ze sobą a jednocześnie jakie to bywa trudne. Po latach pracy własnej prowadzonej w różnych nurtach terapeutycznych, z różnorodnym podejściem do człowieka jako istoty żywej, mam przekonanie, że w podążaniu za tym co dla nas głęboko najważniejsze, istotną rolę odgrywa czucie i słuchanie własnego ciała. Kontakt z emocjami, uznanie własnych przeżyć, doświadczeń i traum. Dlatego zakochałam się w metodzie A. Lowena. Dzięki niej dopiero poczułam co to znaczy być żywym, czuć i doświadczać emocji – co to znaczy żyć.

We współpracy ważne jest dla mnie poszanowanie granic, uważność na potrzeby i tempo pracy, budowanie zaufania oraz poczucia bezpieczeństwa. Wierzę w naturalne dobro człowieka i każdego widzę jako wyjątkową istotę. 

Psychoterapia jest dla mnie drogą do poznawania siebie, poszerzania samoświadomości oraz procesem integracji umysłu, emocji i ciała. Drogą do budowania dobrej relacji ze sobą i z drugim człowiekiem. 

Zapraszam do współpracy psychoterapeutycznej w nurcie Analizy Bioenergetycznej, z perspektywy zorientowanej na ciało. Oferuję wsparcie w zakresie:

  • procesu pogłębiania kontaktu ze sobą, odczuwania i wyrażania emocji, uznania tego co trudne
  • odkrywania niekorzystnych wzorców zachowań i ich transformowaniu
  • rozpuszczania bólu i napięcia
  • podążania ku sobie i lepszej jakości życia

W szczególności zapraszam osoby, które

  • funkcjonują w pędzie życia i odczuwają związany z tym wysoki poziom stresu
  • doświadczyły traumy lub przezywają żałobę, stratę
  • doświadczają w większości złości/gniewu, z którym trudno sobie radzić
  • doświadczają trudności w relacjach z innymi
  • borykają się z niskim poczuciem własnej wartości
  • doświadczają lęku lub głębokiego smutku i samotności

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 789 675 462

Adres

Natolin, Warszawa

Miejscowość:

Warszawa