Status:

W szkoleniu

Terapeuta o sobie:

Jestem psychoterapeutką w nurcie analizy bioenergetycznej w trakcie szkolenia, life i bodywork coachem, Certyfikowanym TRE® Providerem, studentką psychologii SWPS oraz instruktorką m.in. jogi, onkojogi i pilates.

Od ponad dziesięciu lat pracuję z ciałem, wykorzystując terapeutyczną moc ruchu i oddechu, potęgę obecności, relacji oraz uzdrawiającą siłę żywotności. Wspieram ludzi w samorozwoju i samorealizacji, odkrywaniu i korzystaniu z potencjałów, a także w budowaniu samoświadomości i odzyskiwaniu kontaktu  ze sobą. Poprzez uważność, doświadczanie, odczuwanie, uwalnianie napięć oraz zmianę schematów, pomagam odzyskać integrację ciała i umysłu.

Towarzyszę każdemu Klientowi w drodze ku oddychaniu pełną piersią, czerpaniu z życia pełnymi garściami, życiu w spójności ze sobą - życiu w pełni swojej mocy.

Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe oraz warsztaty. Chętnie angażuję się w działania dotyczące psychoedukacji i promuję zdrowy (fizycznie i psychicznie) tryb życia. Aktywnie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności.

Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Z racji doświadczenia, pracuję również z pacjentami onkologicznymi.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Obecnie jestem w fazie klinicznej 4-letniej szkoły psychoterapii w nurcie analizy bioenergetycznej A. Lowena (akredytacja Międzynarodowego Instytutu Analizy Bioenergetycznej IIBA), a swoją wiedzę i umiejętności poszerzam w trakcie różnych szkoleń.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institute for Bioenergetic Analysis.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 661 241 219

Adres

Świebodzice, Świdnica, Wałbrzych

Miejscowość:

Świebodzice