Status:

W procesie certyfikacji CBT

Terapeuta o sobie:

Moja droga pracy z ciałem – najpierw swoim, potem towarzysząc w tym innym, zaczęła się 8 lat temu od metody TRE®. Wraz z coraz lepszym czuciem i poznawaniem siebie zaczęłam rozpoznawać czego chcę, potrzebuję i co sprawia mi przyjemność, stąd decyzja o rozpoczęciu terapii a później szkolenia psychoterapii w nurcie Analizie Bioenergetycznej A. Lowena. Lubię mówić o tym doświadczeniu, że dopóki nie czujesz nóg, to nie wiesz dokąd zmierzasz.

Lowenowska koncepcja centaura, jako doskonałego połączenia ciała i umysłu – scalonego, w przeciwieństwie do jeźdźca na koniu, stała się moją misją zarówno w pracy nad sobą, jak i z pacjentami w mojej firmie Integracja – Ciało, Umysł, Natura we Wrocławiu i doskonale spaja psychoterapię zorientowaną na ciało, z moją miłością, czyli zwierzętami. Jak mawiał A. Lowen – musimy znaleźć swoją zwierzęcą naturę, żeby być człowiekiem. Zwierzęta mogą być doskonałymi nauczycielami czucia i autentyczności, stąd w swoją pracę włączam kontakt z nimi, a przede wszystkim - końmi w ramach programów rozwojowych metodą Horse Assisted Education.

Jestem również uczestniczką szkolenia dla terapeutów Emotional Core Perception – Bruno Adlera, psychoterapii głębi, bazującej na orgonomii Wilhelma Reicha.

Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institute for Bioenergetic Analysis.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 513 929 949

Adres

ul. Żernicka 196/4, 54-510 Wrocław

Miejscowość:

Wrocław