Status:

CBTSuperwizor

Terapeuta o sobie:

"Uwieńczeniem życia i terapii jest bycie w zgodzie z prawdą" - Alexander Lowen

Jestem psychologiem (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), psychoterapeutą, ukończyłam 4-letnie Szkolenie w zakresie Psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Analizy Bioenergetycznej i akredytowane przez International Institute for Bioenergetic Analysis, a także otrzymałam tytuł Certyfikowanego Psychoterapeuty Bioenergetycznego - Certified Bioenergetic Therapist (CBT), nadawany przez IIBA. Obecnie jestem w szkoleniu superwizyjnym.

Jestem Seksuologiem Klinicznym certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne (cert. Nr 131).

W pracy terapeutycznej korzystam z różnych podejść, czerpiąc z m.in. metody psychodynamicznej, poznawczo-behawioralnej, humanistycznej. Bliskie są mi metody, mające na celu dostosowanie czasu trwania i tempa terapii do potrzeb pacjenta.

Doceniam rolę ciała w życiu człowieka i inspiruję się metodami pracy z ciałem, zaczerpniętymi m.in. z bioenergetyki Lowena oraz korzystam z nich w trakcie pracy psychoterapeutycznej. Człowieka traktuję jako zintegrowaną całość, w której ciało, psychika i relacje z innymi wzajemnie na siebie oddziałują.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji Superwizorów International Institute for Bioenergetic Analysis, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 881-423-400

Adres

Gabinet Pomocy Psychologicznej i Seksuologicznej ul. Polanki 1 A Gdańsk - Stara Oliwa

Miejscowość:

Gdańsk