Status:

W procesie certyfikacji CBT

Terapeuta o sobie:

Przez dwadzieścia lat doświadczenia w pracy w różnych środowiskach przyglądałam się ludziom, różnorodności ich funkcjonowania i rezonansu ze mną. W pewnym momencie moje ciało zawołało mnie na tyle, że postanowiłam się nim gruntownie zająć. Zaczęło się od certyfikacji na Providera TRE®, by przez kolejne lata iść dalej w poznawanie siebie. Uważam, że własne doświadczenie i indywidualne podejście do klienta jest kluczowe w procesie jego powrotu do pełni życia, odzyskaniu witalności i zrozumieniu siebie.

Ukończyłam 4-letnie Szkolenie w zakresie Psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej i jestem w procesie certyfikacji. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institut for Bioenergetic Analysis. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Prowadzę sesje indywidualne z klientami, warsztaty grupowe oraz grupy ćwiczeniowe w nurcie analizy bioenergetycznej. W pracy z klientem ufam swojemu sercu i podążam za intuicją.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 607 347 238

Adres

MagDarMed, ul. Jana Pawła II 8, 27-200 Starachowice

Miejscowość:

Starachowice