Status:

W szkoleniu

Terapeuta o sobie:

Jestem psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena akredytowanego przez Międzynarodowy Instytut Analizy Bioenergetycznej (International Institute for Bioenergetic Analysis, IIBA) i certyfikowaną providerką TRE®.

Od lat pracuję z grupami w obszarze przeciwdziałania dyskryminacji i przemocy, zajmuję się edukacją z zakresu różnorodności, równości płci i praktyk sprawiedliwości społecznej. Jestem trenerką antydyskryminacyjną i certyfikowaną trenerką samoobrony i asertywności WenDo.

Szukając nowych sposób na wsparcie siebie i innych, w trakcie procesów warsztatowych trafiłam na TRE®, a potem na Analizę Bioenergetyczną. Od lat obie metody są mi bliskie stanowiąc wsparcie w powrocie do siebie, a praca z ciałem nieodzownym elementem trwałej zmiany. Wierzę, że dzięki bioenergetycznej psychoterapii można nauczyć się słuchać swojego ciała, odkryć własny głos, zrozumieć siebie i zwiększyć świadomość własnych potrzeb, a więc rozwijać się w zgodzie z sobą, własnym tempem i czułą ciekawością.

Prowadzę terapię indywidualną, warsztaty i grupy ćwiczeniowe w Poznaniu. W swojej pracy uwzględniam bioenergetyczną pracę z ciałem, współczesną wiedzę na temat roli uprzedzeń i społecznej opresji w psychofizycznym funkcjonowaniu człowieka, jak i badania z zakresu neurologii oraz założenia teorii poliwagalnej Stephena Porgesa. Szczególnie istotne jest dla mnie tworzenie bezpieczniejszej przestrzeni wsparcia, także dla osób ze społeczności LGBTQIA +. Regularnie się szkolę i rozwijam w obszarze pracy z ciałem na warsztatach prowadzonych przez miedzynarodowych trenerów i trenerki, w nurcie Analizy Bioenergetycznej.

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję superwizji Thomasa Heinricha (CBT, specjalizującego się w pracy z osobami ze społeczności LGBTQIA+) i Magdaleny Małkiewicz (CBT i seksuolożki Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego). Jako providerka TRE®  regularnie uczestniczę w superwizji indywidualnej i grupowej u Doroty Guszpit (psychoterapeutki i mentorki TRE®).

Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institute for Bioenergetic Analysis.

 

 

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 508 195 206

Adres

ul. Mickiewicza 33, Poznań

Miejscowość:

Poznań