Status:

CBTSuperwizor

Wykształcenie i kwalifikacje:

Ukończone 4-letnie podyplomowe szkolenie w Analizie Bioenergetycznej, CBT (Certyfikowany Terapeuta Bioenergetyczny), obecnie w szkoleniu superwizyjnym.

Terapeuta o sobie:

O mnie:

„….Gdzieś tam głęboko w środku każdy z nas jest dzieckiem, które było niewinne i wolne i które wiedziało, że dar życia jest darem miłości” A. Lowen

Od wielu lat poszukuję, uczę się i staram się potem przekładać moje doświadczenia w pracy z klientami – to droga uzdrawiania. Uzdrawiania ciała i duszy, psychiki - odzyskanie gracji, samopoznanie, ekspresja siebie, swoich uczuć, odzyskanie siebie.

Wierzę i wiem, że wszystko czego szukamy w świecie, w innych jest w każdym z nas. Odzyskanie tej mądrości w ciele i w połączenie w całość, by ostatecznie powiedzieć „jestem” to główny cel drogi życia i drogi terapii.

W swojej pracy psychoterapeutycznej łączę podejścia: bioenergetyczne (analiza bioenergetyczna) i ericksonowskie (ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapii w tym nurcie). Korzystam z mocy dźwięku (energia) – misy tybetańskie, dzwonki, śpiew. Pracuję z metaforą, bajką, transem, snem. Dźwięk, ruch, oddech, rytm, taniec, obraz, bajka to sposoby ekspresji, do których zapraszam.

Ukończyłam kurs choreoterapii przy DMT.

Nadal, niezmiennie zachwycam się człowiekiem – jego tajemnicą, pięknem i dobrem oraz cieniami.

Pracuję indywidualnie, z parami i z grupami.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 697 808 889

Adres

ul. P. Włodkowica 21/41 Wrocław 50-072

Miejscowość:

Wrocław