Status:

W szkoleniu

Wykształcenie i kwalifikacje:

  •  arteterapia

Doświadczenie zawodowe:

  • praca na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym (Młodzieżowe Ośrodki Wychowawcze, instytucje kultury, szkoły),
  • warsztaty arteterapii,
  • wsparcie dzieci i młodzieży w spektrum,
  • indywidualna praca psychoterapeutyczna - dorośli i młodzież

Terapeuta o sobie:

Jestem arteterapeutką, nauczycielką Vedic Art, psychoterapeutką, aktualnie w 4-letniej Szkole Psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena akredytowanej przez Międzynarodowy Instytut Analizy Bioenergetycznej (International Institute for Bioenergetic Analysis, IIBA). Pracuję pod superwizją.

W mojej działalności sztuka i świadomość ciała stają się narzędziami do tworzenia dobrostanu. Wspieram rozwój kreatywności, która dotyczy wszystkich obszarów życia. Interesuje mnie holistyczne podejście do zdrowia. Wierzę, że w przypadku każdego zaburzenia choruje cały człowiek – jego ciało i umysł. Czasem objawy odczuwane są w ciele, ale ich przyczyny leżą w psychice.

W pracy psychoterapeutycznej interesuje mnie połączenie między ciałem a umysłem, między tym co myślimy, a tym co odczuwamy. Dlatego wybrałam ścieżkę kształcenia w nurcie Analizy Bioenergetycznej. Ciało nie kłamie - jak mówią założenia Bioenergetyki. Tylko kiedy równolegle w terapii dotykamy ciała i umysłu możliwa jest  autentyczna i długotrwała życiowa zmiana.

Bliski jest mi świat przyrody, którego częścią jest zmienność i cykliczność oraz nieskończone możliwości tworzenia. Wpłynął na mnie również świat sztuki współczesnej - Joseph Beuys i jego stwierdzenie, że każdy człowiek jest artystą, Marina Abramovic, nauczająca uważności w swoich performacach i wielu innych zaangażowanych artystów. Jestem również entuzjastką alternatywnych metod edukacji, od Arno Sterna po ideę “bohaterskiej wyobraźni” - uważam, że szkoła ma ogromny wpływ na to, kim się stajemy w dorosłym życiu. 

Prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży, w której klienci dążą do pogłębienia kontaktu z samym sobą i rozumienia języka własnego ciała. Koncentruję się na naturalnej, intuicyjnej terapii poprzez pracę z ciałem i ludzką kreatywnością.

Moimi nauczycielami na w dziedzinie psychoterapii stali się Heiner Steckel - uczeń Alexandra Lowena,  dr Vita Heirich-Clauer, Magdalena Małkiewicz i Barbara Antonowicz-Wlazińska.

Zapraszam do tworzenia własnego życia poprzez pełny kontakt z własnym ciałem.

Jestem przekonana, że życie w zdrowym i radosnym przepływie energii jest w zasięgu każdego z nas. 

Strona www

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 666 660 290

Adres

Ul. Błogosławionego Ładysława z Gielniowa 11, Ochota, Warszawa

Miejscowość:

Warszawa