Status:

W szkoleniu

Terapeuta o sobie:

Jestem Providerką TRE® i psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia w nurcie Analizy Bioenergetycznej A. Lowena akredytowanego przez Międzynarodowy Instytut Analizy Bioenergetycznej (International Institute for Bioenergetic Analysis, IIBA). Biorę również udział w grupie szkoleniowej Accessing Your Life Force Bena Shapiro.

Moja droga do psychoterapii wiodła przez doświadczenie pracy z ciałem metodą TRE® (Tension and Trauma Releasing Exercises). Na pierwszą sesję trafiłam, kiedy szukałam dla siebie formy pracy, która pozwoli mi zachowywać równowagę, a jednocześnie być w bliższej, bardziej obecnej relacji ze sobą i ze światem. Właśnie proces TRE®, a także ważna dla mnie praca metodą Analizy Bioenergetycznej oraz Accessing Your Life Force w terapii własnej, pozwoliły mi doświadczyć, jak istotne dla uzdrowienia  i zachowania równowagi psychofizycznej jest zakotwiczenie w ciele, oraz rozumieć biologiczne podłoże procesów emocjonalnych, mentalnych i intelektualnych.  

Wierzę, że każdy człowiek ma zdolność do zmiany, która pomoże mu w zatroszczeniu się o siebie i w prowadzeniu satysfakcjonującego życia zgodnie ze swoją prawdą. Wierzę również, że droga ta wiedzie poprzez pełen szacunku, bliski kontakt z ciałem i przywracanie jego żywotności oraz rozwijanie samoświadomości i zdolności do ekspresji.

Jako najważniejszy postrzegam jednak kontakt z drugim człowiekiem w bezpiecznej i uzdrawiającej relacji, dlatego jeżeli podejmiemy decyzję o wspólnej pracy, będę wspierała cię w procesie budowania relacji ze sobą i z innymi. Rozpoznanie i uznanie własnej historii, swoich przeżyć i traum, może okazać się niełatwą drogą, ale wierzę, że prowadzi ona do zbudowania kluczowego zasobu, którym jest ugruntowane w ciele zaufanie do siebie i do własnej sprawczości.

Prowadzę terapię indywidualną, warsztaty i grupy ćwiczeniowe. W swojej pracy uwzględniam zarówno podejście psychodynamiczne, w którym osadzone są oba nurty, jak i badania z zakresu neurologii oraz założenia teorii poliwagalnej Stephena Porgesa. Pracuję pod superwizją.

Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej oraz International Institute for Bioenergetic Analysis.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 508 121 792

Adres

ul. Kopernika 6, 62-050 Mosina

Miejscowość:

PoznańMosina