Status:

CBTSuperwizor

Wykształcenie i kwalifikacje:

Ukończone szkolenia:

- 4 letnie w nurcie analizy bioenergetycznej - tytuł CBT.

- szkolenie w zakresie ustawień systemowych.

- PRACA ZE SNEM W PSYCHOTERAPII. SEN JAKO DROGOWSKAZ W PROCESIE ZMIANY.

- Hipnoza w psychoterapi.

- 4 letnie szkolenie w Tradycyjnej Medycynie Chińskie oraz staż w Benchen Free Clinic.

- 2 rok studio w Osteopatii Schule Deutchland Polsk.

Terapeuta o sobie:

„Znajomość własnej ciemności jest najlepszą metodą radzenia sobie z ciemnością innych ludzi. Nie doznaje się oświecenia wyobrażając sobie postacie światła, ale uświadamiając sobie ciemność. Skonfrontowanie człowieka z jego cieniem oznacza pokazanie mu jego własnego światła.” - C.G Jung

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej.

Charakter mojej pracy kształtował się wraz z moją wewnętrzną przemianą.

Wcześniej byłem wyczynowym sportowcem, później fizjoterapeutą, a dziś pracuję jako psychoterapeuta, ale przede wszystkim jestem ojcem i męże

Całe życie ceniłem sobie bliskość z drugim człowiekiem, ale też wielką wartością była dla mnie wolność bycia samemu dla siebie. Wiele lat pragnąłem posiąść umiejętność bycia otwartym na innych ludzi nie tracąc siebie. 
Kiedy ukończyłem swój proces certyfikacji CBT poczułem się „jak w domu”. Lata szkoleń były poszukiwaniem i wspaniałym bagażem doświadczeń w zakresie medycyny zachodniej, Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, psychologii, rozwoju osobistego, ezoteryki i psychoterapii.

Wartością tego jest doświadczenie, że każdy ma swoja drogę do domu SERCA, nie ma jednej dla wszystkich. Chcę zachęcić każdego do szukania swojej drogi do SERCA i drogi do życia. Będę zaszczycony towarzyszyć w tej drodze na jednym z etapów życia.Ukończyłem 4-letnie Szkolenie w zakresie Psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej a także otrzymałam tytuł Certyfikowanego Psychoterapeuty Bioenergetycznego - Certified Bioenergetic Therapist (CBT), nadawany przez IIBA. Obecnie jestem w szkoleniu superwizyjnym.

Bardzo cenię i lubię pracę w transie oraz pracę terapeutyczną ze snami oraz hipnozie, w której się szkolę.

Aktualnie prowadzę sesje indywidualne oraz regularną psychoterapeutyczną grupę męska. Od roku 2019 współtworzę dwa ważne dla mnie projekty: wraz z moja żoną Magdaleną Kwaśniewską-Tafel - cykl warsztatów psychoterapeutycznych dla par „Ścieżka do serca” i grupę terapeutyczną otwartą „Błędne koło oraz z moim przyjacielem Darkiem Zawrzykrajem - cykl warsztatów psychoterapeutycznych dla mężczyzn „Męskie Granie”.

Strona www

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 601 175 555

Adres

RemediuM Centrum Rozwoju ul. Obrońców Westerplatte 31/1A Sopot 81-706

Miejscowość:

Sopot