Barbara Antonowicz-Wlazińska

Certyfikowany Psychoterapeuta Bioenergetyczny (CBT), psychoterapeuta

"CIAŁO ŻYJE W RZECZYWISTOŚCI UMYSŁU" - Alexander Lowen

To zdanie Alexandra Lowena stało się ponad 20 lat temu moim symbolicznym DROGOWSKAZEM w życiu osobistym i zawodowym. Dzięki niemu uczyłam się łączyć doznania ciała z umysłem, a myśli i przekonania z reakcją ciała w jego symptomach i emocjach.

Otworzenie się z MIŁOŚCIĄ I SZACUNKIEM do ciała, pozwala ULECZYĆ BÓL FIZYCZNY I PSYCHICZNY. Towarzyszenie każdemu człowiekowi w budowaniu kontaktu ze swoim ciałem i rozumieniu jego języka, napięć, chorób, trudności z oddechem, z emocjami, budowaniem relacji z innymi, odkrywaniu znaczenia przeszłości, jej wpływu na jego ciało, gdy był DZIECKIEM i jego ograniczających przekonań o nim, o świecie i ludziach, doświadczaniu zmiany jego energii w ciele, radości na twarzy i zmian jakości jego życia, jest jedną z najważniejszych WARTOŚCI w moim życiu.

Dzięki temu poznaję jaką WIELKĄ TAJEMNICĄ JEST KAŻDY CZŁOWIEK, jego ciało, jego psychika, przeszłość i teraźniejszość i jaka MOC tkwi w teraźniejszości, jeśli staniemy się świadomi historii, jaką opowiada nam nasze CIAŁO.

W swojej pracy z Klientami kieruję się eklektyzmem. Jako psychoterapeuta wykorzystuję metody i techniki pochodzące z nurtu analizy bioenergetycznej, psychotraumatologii analitycznej, terapii poznawczo-behawioralnej i ericksonowskiej, psychodramy, analizy transakcyjnej, pracy ze snami, z rysunkiem. Prowadzę terapię indywidualną i grupową.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 601 334 441