Elżbieta Pakoca

Certyfikowany Psychoterapeuta Bioenergetyczny (CBT), fizjoterapeuta, licencjonowany nauczyciel TRE®

Członek Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej.

Absolwentka AWF w Warszawie - wydział rehabilitacja.

Ukończyła wszystkie etapy szkolenia w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech u dr David’a Berceli’ego i została Nauczycielem TRE®. Od 2013 roku zrealizowała 17 edycji szkolenia TRE® dla providerów.

Ukończyła 4-letnie szkolenie w Analizie Bioenergetycznej prowadzone we współpracy z Międzynarodowym Instytutem Analizy Bioenergetycznej w Nowym Jorku, NIBA w Niemczech i Fundacji Dr A. Lowena w USA wg programu akredytowanego przez IIBA w Szwajcarii i jest Certyfikowanym Terapeutą w nurcie Analizy Bioenergetycznej (CBT).

Prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Wałczu.

Wspólnie z Karoliną Rynkowską od ponad 3 lat prowadzi 3 grupy terapeutyczne w Poznaniu.

Organizuje warsztaty terapeutyczne i superwizje z zagranicznymi terapeutami i nauczycielami TRE®.

Od kilku lat intensywnie pracuje z dr Benettem Shapiro – uczniem i kolegą A Lowena, który opracował nowe podejście do terapii energetycznej, które nazwał: „Accessing your Life Force”. Od sierpnia 2019 rozpoczną się warsztaty dla psychoterapeutów w tym nurcie.

Ela o sobie: "Odkrywam w sobie to, czego szukałam tyle lat i dzięki czemu, mogę wreszcie pomagać ludziom w uwalnianiu się od blokad, które utrudniają im życie. Swoją wiedzę i doświadczenie pragnę przekazać innym poprzez szkolenia i warsztaty. Natura i ludzkie ciało są dla mnie fascynującą tajemnicą, której odkrywanie ciągle mnie ekscytuje."

Strona www

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 600 464 646