Certyfikowany Psychoterapeuta Bioenergetyczny (CBT), fizjoterapeuta

Członek Polskiego Stowarzyszenia Analizy Bioenergetycznej.

Charakter mojej pracy kształtował się wraz z moją wewnętrzną przemianą. Od prawie 20 lat jestem fizjoterapeutą. Wcześniej byłem wyczynowym sportowcem, a dziś pracuje głównie jako psychoterapeuta ale przede wszystkim jestem człowiekiem, ojcem i mężem.

Całe życie ceniłem sobie bycie blisko z drugim człowiekiem, ale też wielką wartością była dla mnie wolność bycia samemu dla siebie. Wiele lat pragnąłem posiąść umiejętność bycia otwartym na innych ludzi nie tracąc siebie.

Kiedy ukończyłem swój proces certyfikacji poczułem się „jak w domu”. Lata szkoleń były poszukiwaniem i wspaniałym bagażem doświadczeń w zakresie medycyny zachodniej, Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, psychologii, rozwoju osobistego, ezoteryki i psychoterapii. Wartością tego jest doświadczenie, że każdy ma swoja drogę do domu, nie ma jednej dla wszystkich. Chcę zachęcić każdego do szukania swojej drogi do SERCA i drogi do szczęścia. Będę zaszczycony towarzyszyć w tej drodze na jednym z etapów życia.

Ukończyłem 4-letnie Szkolenie w zakresie Psychoterapii w nurcie Analizy Bioenergetycznej a także otrzymałam tytuł Certyfikowanego Psychoterapeuty Bioenergetycznego - Certified Bioenergetic Therapist (CBT), nadawany przez IIBA.

Aktualnie prowadzę sesje indywidualne oraz regularną psychoterapeutyczną grupę męska. Od roku 2019 współtworzę dwa ważne dla mnie projekty: wraz z moim przyjacielem Darkiem Zawrzykrajem - cykl warsztatów psychoterapeutycznych dla mężczyzn „Męskie Granie” oraz wraz z moja żoną Magdaleną Kwaśniewską-Tafel - cykl warsztatów psychoterapeutycznych otwartych „ Ścieżka do serca”.

Strona www

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 601 175 555