Status:

W szkoleniu

Terapeuta o sobie:

Prowadzę terapię indywidualną i par, pracuję też z grupami. Źródłem mojej pracy jest psychoterapia Pełni (MetaSystemowa), stworzona przez Andrzeja Nehrebeckiego. Oznacza to, że traktuję objawy z szacunkiem i życzliwością, raczej jako posłańców z ważną wiadomością, którą należy dopiero odczytać, niż niechcianych gości. Terapia Lowenowska pozwala mi wykorzystywać w tym celu także ciało i płynące z niego sygnały.

Z powodzeniem pracuję z pacjentami zmagającymi się z bólem o niewyjaśnionym podłożu, depresją, lękami, uzależnieniami i mającymi kłopoty w związku czy z dziećmi. Wszystkie te trudności są dla mnie nie tyle kłopotem jednostki, co częścią większej całości – systemu rodzinnego.

Regularnie superwizuję się u doświadczonego, certyfikowanego superwizora. Jestem w końcowej fazie całościowego szkolenia w metodzie Aleksandra Lowena, studiowałem też w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie.

Pochodzę ze wsi Olbięcin na Lubelszczyźnie. Po godzinach zajmuje się tradycyjnym śpiewem, głównie pieśniami polskimi.

Jestem ojcem dwóch chłopców i szczęśliwym mężem.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 576 718 280

Adres

ul. Kasprowicza 70/22, Warszawa

Miejscowość:

Warszawa