Status

W procesie certyfikacji CBT

Terapeuta o sobie:

Jestem psychologiem praktykiem, posiadającym w pracy z ludźmi ponad piętnastoletnie doświadczenie. W swoim rozwoju zawodowym przywiązuję dużą uwagę do kształcenia się i poznawania różnych perspektyw pomocy psychologicznej.

Już w trakcie studiów podjąłem szkolenie w nurcie terapii Gestalt. W następnych latach m.in. NLP, Coaching, Hipnoza. W swojej pracy kieruję się całościowym spojrzeniem na naturę człowieka. Z tego powodu w swojej praktyce pomocy psychologicznej integruję pracę z ciałem (Analiza Bioenergetyczna, Metoda Feldenkraisa) z podejściem psychodynamicznym (Terapia ISTDP), z teorią relacji z obiektem, z treningiem uważności (mindfulness) oraz korzystam z odkryć współczesnej neuronauki, czyli badaniam nad funkcjonowaniem mózgu i systemu nerwowego.

Według mnie taka całościowa perspektywa spojrzenia na problemy psychologiczne nurtujące współczesnego człowieka pozwala na skuteczną pomoc terapeutyczną.

e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon

+48 604 400 360

Adres

ul. Dąbrowskiego 75/18, Poznań 60-523

Miejscowość

Poznań